Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Ha nekem Kelenföldig van MÁV...

Ha nekem Kelenföldig van MÁV bérletem, viszont el kell jutnom a Déli pályaudvarig vonattal, mennyit kell fizetni érte? (Keleföld-Déli között személyvonat)

Figyelt kérdés
Néztem a mav.hu-n, ahol kiírja ugyebár a jegyárakat.. de ott nem ír semmit. Szóval ha mondjuk én Déliből megyek Kelenföldig (nem gyorssal hanem személlyel) akkor az ingyenes vagy ez hogy megy?

2014. aug. 31. 19:17
 1/8 A kérdező kommentje:
(Elnézést a helyesírási hibák végett, telefonról írtam)
2014. aug. 31. 19:18
 2/8 anonim ***** válasza:
17%
Kelenföldtől/Kelenföldig már/még nem nézik a bérleteket/jegyeket, jópárszor utaztam Kelenföldig szóló jeggyel a Déliig (szerintem leszarják). De pl Tatabánya úticéllal számolva 180Ft a különbség Kelenföld és Déli viszonylatban.
2014. aug. 31. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

:) Értem. Csak azért kérdeztem, mert én tatabányai vagyok és Tatabányától Kelenföldig van bérletem :)


Köszönöm a választ :)

2014. aug. 31. 19:37
 4/8 anonim ***** válasza:
38%

Próbáltam rákeresni, de csak annyira jutottam, hogy sima 2. osztályú jegy esetén 1120 illetve 1300 Ft a jegy.

Mivel Kelenföldig van bérleted, akár a vonaton is vehetsz hozzá kiegészítő jegyet, de ezt még Kelenföld előtt intézd, ne utólag. Nem tudom, merre vezet tovább az utad, de Kelenföldnél van metró, akár ott is leszállhatsz.

2014. aug. 31. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
34%

diák 125, teljesáru 250. ennél olcsóbban nem tudsz utazni se buszon se vonaton (persze ha van más kedvezményed).


én is sokat utazom tb-ről, néha kelenföldig veszem, de bemegyek a délibe. mivel a kaller előte már volt, senki nem nézi kelenföld után a jegyet. és amugy azért is nem érdekli őket, mert ha van bkv bérleted, az érvényes a máv vanataira is, ez esetben kelenföld - déli pályaudva közt is.


ezért is van a legtöb embernek csak kelenföldig jegye/bérlete, mert olcsóbb, és onnan érvényes a bkv. ezért nem nézik a kallerok.

2014. aug. 31. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha van BKV-bérleted, akkor nem kell semmi. Ha nincs, akkor lőre megváltva a pénztárban, kell egy 10 km-es jegy. Ha diák vagy, akkor diák, ha felnőtt vagy, akkor teljesárú!
2014. aug. 31. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok. csak tudnám mi olyan rosszat irtam, hogy le kellett pontozni???? várom a pontozók válaszát.
2014. szept. 1. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Valaki nagyon unatkozott itt. Az okkal nulláig lenyomott fel lett húzva, az értelmes meg letolva rendesen. Gratulálok!
2014. szept. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!