Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Felfüggesztették a BKV sztrájk...

Felfüggesztették a BKV sztrájkot! Mit szóltok ehhez?

Figyelt kérdés
2010. jan. 17. 22:02
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
51%
vidéken lakom,hidegen hagy.
2010. jan. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
84%
én is vidéken lakom, de sok embert érintett. Különben az egész BKV-t le kéne cserélni új emberekre és vezetőkre...
2010. jan. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
78%
úgy értem, sok embert érintett az ismeretségi körömből
2010. jan. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
lekéne cserélni de úgyse fogják.reggelente kész káosz volt.az emberek egymással veszekedtek hajnalba hogy ki száljon fel a zsúfolt buszra.én igazat adok a sztrájknak de eléggé kicsesztek velünk jó pár napra.
2010. jan. 17. 22:11
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Én is igazat adok a sztrájkolóknak,de velem is nagyon kicsesztek a héten,azt hittem megbolondulok,az autóban a dugóban ülve...:X Ha meg nem autóval mentem akkor meg lejártam a lábam:/De örülök,hogy végre megegyeztek,és végülis elérték azt a sztrájkkal amit akartak.:)
2010. jan. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
33%
pusztuljon el az összes sztrájkoló, miért nem dobják ki mindet? elég volt ezekből a barmokból, nem hiszem el hogy bármi nem tetszik rögtön egy várost kell megszivatni és picsogni. a kutyát nem érdekli hogy nekik milyen nehéz amikor mindenkinek az, ráadásul valljuk be nem keresnek rosszul. kiváncsi vagyok meddig tart ez a felfüggesztés
2010. jan. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
hidd el a bkv sofőrök meg járművezetők nem keresik halálra magukat és évek óta vonnak tölük meg minden kis pluszt.akik meg kéne rohadjanak azok a bkv-s vezetők meg akik saját maguknak utaljákki a végkielégitéseket.ha hagynák magukat a járművezetők és mindentől megfosztanák őket akkor a végén még fizetést se kapnának.
2010. jan. 17. 22:22
 8/24 anonim ***** válasza:
35%
Seggemet a foldhoz verdesem.
2010. jan. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Én is vidéki vagyok, de örülök, hogy végre megállapodtak valahogy. Különösen az dühített, hogy az akadályozott, sérült emberek közlekedésére, munkába vagy iskolába járására egyáltalán nem gondoltak... Néhány látássérült ismerősöm miatt mondom ezt.

No meg az, hogy vidéki volántársaságoknál kevesebb a fizetés, és mégis, itt nem volt sztrájk, pedig megtehették volna.

2010. jan. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Oké, nem keresnek túl jól, én azért annak a fizetésnek is örülnék, tény, hogy a vezetők milliós végkielégítéseit be kéne szüntetni. Na, akkor értek volna el valami igazán nagyot, ha a vezetőket fosztják meg a jogtalan millióiktól. Így viszont biztos vagyok benne, hogy lesz még BKV sztrájk, mert ez csak ideiglenes állapot. Minden dolgozó embernek baromira nehéz, én még annyit se keresek, mint ezek, és még fix. munkahelyem sincs, ha legalább az lenne végre, én már akkor is ugrálnék örömömben.
2010. jan. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!