Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Felfüggesztették a BKV sztrájk...

Felfüggesztették a BKV sztrájkot! Mit szóltok ehhez?

Figyelt kérdés
2010. jan. 17. 22:02
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

Na végre! Nálunk csak a HÉV járt, nagyon nagy területen semmi. Elege lett mindenkinek már a gyaloglásból. És nálunk nem vettek fel procli autósék senkit.

Nem lett volna sztrájk, ha nem lop a BKV vezetése, ettől szakadt el a cérna. És nem működhet egy cég kollektiv szerződés nélkül.

2010. jan. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim válasza:
A szakszervezeti vezetőknek /vannak vagy huszonnégyen/ is van felelőségük abban, hogy a BKV itt tart.Azt nehezen hiszem, hogy néhány ember úgy tólta ki talicskával a pénzt, hogy senki sem tudott róla.Számfejteni kell, bizonylatolni kell,utalni kell.Ez nem egy egyszemélyes játék. A szakszervezet ott ül a felügyelőbizottságban. Ilyen összegekről biztos, hogy van "folyosói sugdolózás" is. Azt hiszem, valamivel többről is szó volt, mint az,hogy mi kerüljön be a Kollektivbe.
2010. jan. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Szerintem abból a talicskából a szakszervezet is kanalazott, csak valószínűleg a dolgozók ezt nem látják, nincs bizonyíték (még ha sejtik is).
2010. jan. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim válasza:
Örülök, pénteken megyünk Pestre drágajó osztályommal egy napra mindenfelé, amihez elengedhetetlen a busz/metró/villamos közlekedés.
2010. jan. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim válasza:
Nekem különösen jót tett a sztrájk. Egy hétig nem kellett suliba mennem.
2010. jan. 17. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim válasza:
végre nem unatkozok itthon mehetek suliba:D
2010. jan. 17. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Szomorú vagyok,mert ma egy jót buliztam,és 1óra fél2-re ágyba vagyok és 6:30kor kelnem kéne:Sés 7 tanitási órám lesz:SNem tudom kipihenni magam,bezzeg ha sztrájk lenne akkor végig aludhatnám a napot de lehet hogy ezlesz.
2010. jan. 18. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
sajnálom örültem volna ha mégegy hétig tart.
2010. jan. 18. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Én örülök, hogy nem tart tovább, a sulisok majd pótolhatnak nyáron vagy szombatokon, vagy intenzívebben haladnak a tananyaggal, mert lemaradni nem lehet.

Nekem meg sztrájk ide vagy oda, akkor is be kell menni dolgozni, most esik a hó, ha emellett még sztrájk is lenne, hát azt hiszem, ez is elég, hogy lassítsa a forgalmat, nem kell még az is a tetejébe.

De a kérdező azt hiszem a legjobb szót használta, hogy "felfüggesztették", nem ez volt az utolsó BKV-sztrájk, van egy olyan érzésem.

2010. jan. 18. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Mennyit is keresnek a BKV buszvezetői járulékokkal, mindennel együtt?



A kisember meg a minimálbérből lecsenget nekik több, mint 10%-ot és nem tud utazni?!

2010. jan. 18. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!