Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mennyire veszélyes a gettóbusz...

Mennyire veszélyes a gettóbusz (99)?

Figyelt kérdés
Budapesten lakok, Nagymező utcában. Új munkahelyem van a Vaskapu utcában. Nincs autóm, ezért a 4,6 villamossal/99 busszal járok most. A 99-es gettójáratot nagyon ki szeretném iktatni az utazásomból, mert a buszsofőrön és rajtam kívül alig van fehér ember. Eddig 3-szor utaztam vele, de tiszta kosz, szemét, cigók lesik az ellenőrt, ordítoznak, szotyit esznek és üvöltetik a cigányzenét (tisztelet a kivételnek). Estefele megyek haza, ezért kicsit parázok mindig, ha valaki tud valami másik útvonalat pls írja le!!!

2014. okt. 11. 22:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
40%
Én nagyon gyakran járok vele, különböző napszakokban. Semmi gáz nincs vele. Az átlagos IQ szint alacsonyabb a fővárosi viszonyokhoz képest, meg kicsit kevésbé vannak egymásra tekintettel az utasok, mint egy rózsadombi buszon. De nem fog téged bántani senki. Meg egy kicsit gyanús, hogy az egészséges szintnél picivel több rasszizmust kevertek a koktélodba, én pl. falfehér vagyok, de nem érzem magam feszélyezve, ha kizárólag feketék, fehérek, tarkák társaságában vagyok. Márpedig a 99-esen ez elő-előfordul velem.
2014. okt. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Mit keresel a Nagymező utca és a Vaskapu utca között a 99-es buszon?


Amúgy nem veszélye, kb. azok a kellemetlenségek fordulnak elő, amit felsoroltál.

2014. okt. 12. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
4,6-ossal blaháig megyek és ott szállok át
2014. okt. 12. 12:39
 4/14 anonim ***** válasza:
52%

Menj ki a Borárosig,és 2-essel a vágóhídig,vagy Haller u.

A Vaskapu,nem a NAV utcája a IX-ben?

Egyébként nem kell azért túlreagálni a 99-est,tök nagy poén az egész.Szotyizz Te is,és ne foglalkozz senkivel!

:)

2014. okt. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
50%
Mi koze van ehhez a krumplis tesztanak?
2014. okt. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
93%
#4 már mitől lenne poén?
2014. okt. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
4. válaszolónak köszönöm, DE NEM FOGOk SZOTYIZNI A BUSZON!
2014. okt. 12. 19:54
 8/14 A kérdező kommentje:
Az is egy vaskapu utca, de pesterzsébeten is van 1, ott dolgozom
2014. okt. 12. 20:01
 9/14 anonim ***** válasza:

4-es vagyok! :)))

Jaaaaaa...

Akkor pedig ötvenvalahányas busz megy a Borárosról Erzsébetre,54-es talán?

Próbáld azt,nézd meg térképen.

(vagy hát vazze nincs valahol máshol munkalehetőség?)

:)

2014. okt. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
utolsó! Hát sajnos nincs másik munkahely, de megvan a busz a borárosról, az jó. Köszönöm a válaszokat!
2014. okt. 12. 22:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!