Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Ennyi embernek nem lenne BKV...

Ennyi embernek nem lenne BKV jegye/bérlete?

Figyelt kérdés
Egyre többször tapasztalom, hogy a tömött villamoson valaki elordítja magát, hogy ellenőr, és a következő megállónál körülbelül az emberek fele leszáll. És az esetek többségében nincs sehol ellenőr! Ennyi embernek nem lenne jegye vagy bérlete!?

2014. okt. 12. 23:31
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Milyen igaz!! Megy a zöld kéz
2014. okt. 19. 19:16
 12/16 anonim ***** válasza:

Ez jó, én is benne lennék!


Csináljunk videót közösen. :)

2014. okt. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Majd levideózok, egy ilyet, aztán linkelem
2014. okt. 19. 20:44
 14/16 anonim ***** válasza:
87%
le kell szállni a tömeggel, és várni a következő villamost, amire visszaszállnak :D aztán következő megállót elhagyva megint elkiáltani magunkat :D
2014. okt. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Ja, lehet őķet szivatni, igaz
2014. okt. 20. 19:07
 16/16 anonim ***** válasza:
Igen, kedves Kérdező, és kedves erkölcscsőszök, ma Magyarországon sokan vannak abban a helyzetben, hogy vagy lógnak a BKV-n, vagy nyomorognak hó végén/nem megy a gyerek osztálykirándulásra , és ez nem csak a munkanélküliekre igaz, hanem tisztességesen dolgozó emberekre, akiket többek között az egykulcsos adóval, és egyéb idiótaságokkal szívatnak, miközben stadionokra van pénz. Úgyhogy nincs ebben semmi különös, akinek nincs jegye, az adót annak is levonták a fizetéséből. Én is van, hogy figyelmeztetem a többieket is, ha jön az zombitámadás, bár a tapasztalatom nekem az, hogy a legtöbben észreveszik nélkülem is,ugratásbó vaklármát csinálni viszont nem tartom viccesnek, vagy talán április elsején még belefér, egyébként veszélyhelyzettel szerintem nem illik viccelni.
2015. febr. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!