Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Milyen problémákra lehet...

Milyen problémákra lehet 90%-os bérlete az embernek?

Figyelt kérdés

2012. jún. 29. 00:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Nemtudok konkrétat mondani, de ismerettségi körömből van akinek szívgondjai vannak, van akinek atmája, van akinek az édesanyja halt meg. Ezeknek van 90%-os. Hogy emiatt e vagy valami más miatt nemtudom, de gondolom, hogy ezek miatt, mert ezekről a "problémákról" tudok. Nem kérdeztem egyiket se, hogy konrkétan miért van nekik.
2012. jún. 29. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

tejcukor-érzékenység (laktóz-érzékenység)

asztma

és úgy tudom ha kiskorú az illetője, és igényel kártyát, a kísérő is 90%-os kedvezménnyel utazhat.

2012. jún. 29. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
súlyos gerincferdülésre is kaphatnak ilyen kedvezményt.
2012. jún. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
árvaellátás, ha az egyik gyám elhuny
2012. jún. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
én is pont ebben vagyok benne, mármint kiderült hogy laktóz-érzékeny vagyok ezért kapni fogok, de ki kellett tölteni egy csomó papírt és volt vagy 4 oldal betegség felsorolva, hogy mikre lehet igényelni, szóval tényleg sok mindenre lehet de a konkrétak amiket tudok, azokat már leírták :)
2012. júl. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Fogyatékosság (látássérült, mozgássérült, hallássérült, értelmi fogyatékos), ezekről tudok.
2012. júl. 3. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Bandita71 válasza:
Bármilyen orvosilag igazolt tartós betegségben élő vagy árvasági ellátásban lévő vagy kiemelt családi ellátásban részesülő igényelhet mák-os kártyát amit időszakonként meg kell újítani!
2012. júl. 5. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
lisztérzékenység
2012. júl. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!