Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Soproniak! Vasútállomástól a...

Soproniak! Vasútállomástól a Tescoig (ipari krt) hogyan juthatnék el busszal?

Figyelt kérdés

Holnap mennék, nem tudom ez mennyire befolyásolná a busz gyakoriságát...

Köszönöm elöre is! :)


2014. okt. 17. 20:10
 1/3 anonim válasza:

1. Útiterv a térképen 150 méterre Csengery utca, nyomda felszállóhelytől, A vonal menetrendjének mutatása 5, A vonal menetrendjének mutatása 5A jelzésű busszal,

3 megállót, kb. 5 perc, a(z) Ipar körút, TESCO áruház megállóig utazik.

Innen 140 méterre van a célpont. Gyalogos távolság összesen: 290 méter.

VAGY

2. Útiterv a térképen 150 méterre Csengery utca, nyomda felszállóhelytől, A vonal menetrendjének mutatása 5T jelzésű busszal,

3 megállót, kb. 6 perc, a(z) Győri út, AlphApark megállóig utazik.

Innen 210 méterre van a célpont. Gyalogos távolság összesen: 360 méter.

VAGY

3. Útiterv a térképen 150 méterre Csengery utca, nyomda felszállóhelytől, A vonal menetrendjének mutatása 5A, A vonal menetrendjének mutatása 5T jelzésű busszal,

1 megállót, kb. 2 perc, a(z) Csengery utca, kórház megállóig utazik.

Innen helyben Csengery utca, kórház felszállóhelytől, A vonal menetrendjének mutatása 5Y jelzésű busszal,

Ipar körút, AWF Kft. felé 2 megállót, kb. 3 perc, a(z) Ipar körút, TESCO áruház megállóig utazik.

Innen 140 méterre van a célpont. Gyalogos távolság összesen: 290 méter.

2014. okt. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Itt tudsz tervezni: [link]
2014. okt. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

igen, azon a honlapon néztem, de nem sikerült egyről a kettőre jutnom, egyenként meg nem akartam végignézni a buszokat... úgyhogy gondoltam megkérdezem itt. :)

köszönöm azért.

2014. okt. 21. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!