Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Munkanap és iskolai előadási...

Munkanap és iskolai előadási nap közötti különbség? Van olyan, amikor iskolába kell menni, de nincs munkanap? Vagy ha egy szombat munkanap, akkor is a hétvégi menetrend szerint mennek buszok?

Figyelt kérdés

Mert amúgy a m.nap, és i.e.nap az lényegében ugyanaz, nem? Mert ha nincs olyan, hogy van tanítás, de nem munkanap; nem értem, miért van így megkülönböztetve. Csak úgy? Mert ha meg iskolánként önállóan raknak be olyan tanítási napot, ami mégsem munkanap, csak nem fognak minden egyes iskolához külön igazodni.

Valaki elmagyarázná légyszi? Köszönöm:)



2014. okt. 28. 15:25
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

tehát nem így van írva, hogy "iskolai előadási- és munkanapokon közlekedik?


Mert az akkor a nyári szünetben nem menne.

2014. okt. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm, asszem, értem!:) Az összes választ fölpontoztam!:)
2014. okt. 28. 17:12
 13/14 anonim ***** válasza:
spricc2: Nem, ugyanis az isk.ea. nap a munkanap egy speciális változata, amikor még tanítás is van, ahogy itt már többen kifejtettük.
2014. okt. 29. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

# 13/13


De.


" tehát nem így van írva, hogy "iskolai előadási- és munkanapokon közlekedik" ezt a kérdező írta.

Ha így lenne írva, az nem menne szünetekben.

2014. okt. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!