Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mi ez a nagy ellenőrroham...

Mi ez a nagy ellenőrroham mostanában a BKV-n?

Figyelt kérdés

Kispesten lakok, azért nem egy belváros, de jó mert itt a KöKi és a Határ, semmi sincs messze.


Namost. Olyan busz és villamosjáratokon, vannak több napja ellenőrök, ahol eddig a létezésükről sem tudtam, 10 év alatt másodjára találkozom velük, most pedig több napja folyamatosan. Meg úgy egész Budapesten, mindenhol.


Megjegyzem becsületesen megveszem a bérletet, meg kell is, mivel aránylag sokszor metrózok. De akkor is, elég fura..

Össze kell szedni az elektronikus jegyrendszerre a zsét, vagy mi ez a nagy ellenőrzési hullám?


2014. nov. 4. 07:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez szörnyű, hogy merészelik...
2014. nov. 4. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Pl az elozo felevben ervenyes diakigazolvanyok oktober 31-ig voltak ervenyesek, igy most jol meg lehet vagni azokat, akik elfelejtettek ervenyesiteni, vagy mar nem diakok.
2014. nov. 4. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

bizony ígyvan


nagyon sokan csalnak a diákkal, ilyenkor még a matricát is jobban ellenőrzik


ha hamis matricát szerzett valaki, és kifog egy olyan ellenőrt, akkor jó eséllyel lebukik

2014. nov. 4. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez minden novemberben és áprilisban így van, mivel ekkor ketyegnek le a diákigazolvány matricák.
2014. nov. 4. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Felháborító, hogy ki akarják szűrni igaz magyar testvéreinket, akik vérüket és életüket áld... izé, a sunyi csalókat!
2014. nov. 4. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
96%
Teljesen normális hogy ilyen sok ellenőr van, mert rengeteg a bliccelő. Az első ajtós felszállással sem lehet kiszűrni teljesen a bliccelőket. Baromira nem etikus hogy egyes emberek megveszik a jegyet, bérletet drága pénzért amíg mások bliccelnek és ingyen utaznak.
2014. nov. 4. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
28%
A kérdező, mint leírja, nem bliccelő, és nem is védi a bliccelőket, egyszerűen arra kíváncsi, hogy miért van több ellenőr mostanában. Szerencsére a válaszok fele tényleg a kérdésre válaszolt, a másik fele viszont zsigerből nyomta a bliccelők elleni sablonszöveget, mint minden hasonló kérdés esetén.
2014. nov. 4. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Pedig tény hogy ilyenkor számítanak a legtöbb bliccelőre.

Értem én, hogy fura, de ez az igazság.

A kérdező, hogy érintett-e benne, ezt csak, ő tudja.

Az elektronikus jegyrendszert, viszont én is várom, remélem, alig 5 éven belül, meg is fog valósulni.

2014. nov. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

eddiboy nevű felhasználó válasza:


Szerencsére a válaszok fele tényleg a kérdésre válaszolt, a másik fele viszont zsigerből nyomta a bliccelők elleni sablonszöveget, mint minden hasonló kérdés esetén.


---


Szerencsére a válaszok nagy része tényleg a kérdéssel foglalkozottt, a másik része viszont zsigerből nyomta a válaszolókat kritizáló sablonszöveget, mint minden hasonló kérdés esetén.

2014. nov. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Nem bliccelek, bérlettel utazok. És én is elítélem őket, vicces látni hogy a busz felének hirtelen akkor jut eszébe leszállni, amikor megjelennek az ellenőrök.. :D

Csak fura volt, mert soha eddig nem láttam őket, most meg rengetegen vannak.

Én is támogatom az elektronikus jegyrendszert, vicc hogy még mindig egy papírdarabot vagy jegyet kell mutogatni.

Csak azt magyarázzátok el nekem, hogy mi értelme volt üzembehelyezni a bádogpénztárakat, ha jön az e-jegyrendszer?

2014. nov. 4. 18:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!