Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Hogy áll az 1-es villamos...

Hogy áll az 1-es villamos felújítása a zuglói szakaszon? Várhatóan mikor adják át azt a részt? A BKK honlapján nem találtam semmi infót ezzel kapcsolatban, holott már elég régóta lezárták azt a szakaszt.

Figyelt kérdés
2014. nov. 6. 16:14
 1/6 anonim ***** válasza:
November végét írtak.
2014. nov. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, november vége a terv. Laikus szemmel tarthatónak tűnik.
2014. nov. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
39%
Ami nem zárja ki, hogy szeretett tarlóspityutok 3 éven belül nem fogja megint felújítani ezt a szakaszt, kb a legforgalmasabb utat Budapesten, de a sok marhát ez nem akadályozza meg, hogy majd megint arra a nyomorékra szavazzon.
2014. nov. 7. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

November közepét ígértek és pár napja már késznek láttam a szakaszt.... kivéve a Kacsóh megállót, ahol még pár napos munka van.


Jó, nem minden megállóban van szék, támaszkodó és "vitrin", de én inkább villamosoznék már, mint az alternatív útvonalon járjak, ami a kényelmetlenség mellett szintén fel van túrva.

2014. nov. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az, hogy egy megállón még dolgozni kell, nem azt jelenti, hogy annyi van hátra. Rengeteg olyan dolog lehet, amit mi nem látunk, de el kell végezni, pl. felsővezetékek elrendezése, pálya tesztelése, ellenőrzések, stb.
2014. nov. 7. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
November 16
2014. nov. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!