Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Debrecenben a Nagyállomáson...

Debrecenben a Nagyállomáson estére bezárják az épületet?

Figyelt kérdés
Vagy hol kell várakozni az öt órási vonatra? Csak nem a szabad ég alatt, nem?

2014. nov. 11. 20:47
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem vagyok meggyőződve róla, hogy valóban bezárják a Nagyállomást, de tény, hogy van egy felirat, amely szerint igen, de ha jól emlékszem csak 01-03 óra között...

Hacsak nem szándékozod az egész éjszakát az épületben tölteni, az 5órás vonathoz valószínűleg nem a jelzett időpontban érkezel.

2014. nov. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nincs valami oldal, ahol pontosan leírják? Fontos lenne. Lehet, hogy már 2-től ott leszek, azért kérdem.
2014. nov. 11. 21:05
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A mav-start.hu-n a kiírás szerint 0-24-ben nyitva van, de nem vagyok helyi, ezért nem tudom pontosan
2014. nov. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hívd fel telefonon őket.

Tény, hogy ki van rakva az ajtón egy rövid zárva-tartási idő, s mivel engem nem érint, nem is elmélkedtem rajta sokat, de azért annyi bevillant, hogy egy ekkora fogalmú állomáson szerintem nincs is olyan, hogy ne érkezzen 2-3 órán keresztül vonat, még éjjel sem... talán a hajléktalanokat próbálják így távol tartani, vagy a jelzett időszak a nagytakarítás ideje.

Felhívod őket, és megkérdezed.

2014. nov. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Okés, közben ma megkérdeztem őket személyesen, és azt mondták, soha nincs zárva. :)
2014. nov. 12. 20:35
 6/7 anonim ***** válasza:

Egyébként van olyan, hogy nem jön vonat éjszaka, 2-3 óránként... az utolsók többnyire éjfél-fél egy körül elmennek, az elsők fél négy-négy körül indulnak.


A budapesti Keleti pályaudvart is bezárják éjszakára, pedig az is egy nagy forgalmú állomás.

2014. nov. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
szerintem járhat nemzetközi vonat, nem? általában az ilyen állomások nem zárnak be. például Békéscsabán is nyitva van, Székesfehérváron is, mert ott éjszaka is jön 1-2 nemzetközi. egyébként legrosszabb esetben beülsz valami környékbeli nyitvalévő helyre, de az éjszakázás sem egy elviselhetetlen dolog, én már 2 éve rendszeresen eljárkálok az országon bármerre koncertekre, és 10-ből 8 esetben az marad, hogy a reggeli buszig ülön a buszállomáson...valamikor meg nyitva van éjszaka is a hely, és akkor ott vagyok 3-4ig.
2014. nov. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!