Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Hogy lehet az, hogy Debrecenbe...

Hogy lehet az, hogy Debrecenben a dkv sofőrök 160 ezret keresnek?

Figyelt kérdés

Debrecenben a busz/troli/villamos vezetők megkeresik a 160-at az egyik dkv vezető mondta,hogy a fiatal sofőrök is néha megkapják a 150-160-at de van aki 180-at is kapott,gondolom utóbbi már idősebb dolgozó. Jó van aki busz sofőr a dkv-nál de megvan a villamos vezetői is és néha villamoson is van ráadásul mind a két villamostípusból meg van neki a vizsga.


De hogy lehet,hogy ilyen jól keresnek? Én azt hittem 120-at kapnak kb,ugyanis Pesten a bkv-sok kapnak 150-et,meg más vidéki nagyvárosokban is úgy hallottam,hogy 110-120 körül van afizu.

Hogy lehet,hogy még a bkv sofőröknél is többet keresnek?



2014. nov. 9. 21:16
 1/3 anonim ***** válasza:
BKV-sok baromira nem annyit keresnek, inkább 250 körül...
2014. nov. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ha igaz a 250, és nem bruttóban, hanem nettóban értendő az a 250, akkor ahhoz képest már kevésbé sok a 160... miben nem BP az első?

amúgy tényleg így keresnek a sofőrök?

2014. dec. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Fehérlófia válasza:

Budapesten a BKV-s buszsofőrök minimum 1461ft/ó + pótlékok munkabérért dolgoznak. Amennyiben nem kezdő, és mondjuk csuklóson van vagy épp a metrópótlón, a 300-at is hazaviszi fehéren.

Ha nem hiszed, hívd fel valamelyik buszgarázst Budapesten (bkv.hu), vagy beszélj az egyik sofőrrel.

A DKV meg szégyellheti magát, hogy éhbérért foglalkoztatja a járművezetőit.

2018. aug. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!