Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » BKK automatából melyiket...

BKK automatából melyiket válasszam a bérletvásárláskor?

Figyelt kérdés

Nincs még diákigazolványom, de kaptam rá egy A4-es lapot, amin igazolhatom hogy diák vagyok + van rajta azonosító szám.


melyiket kell választani amikor venném a bérletet?:


-Diákigazolvány

-Magyar diákigazolvány

-362/2011. (XII. 30.) Kormány rendelet melléklete szerinti igazolás



2014. nov. 13. 12:10
1 2
 1/12 kovpet ***** válasza:
18%
Én semmiképp nem vennék semmit tőlük automatából.
2014. nov. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A rendelet melléklete szerinti igazolást.
2014. nov. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

én sem nagyon örülök az automatáknak, mert van amelyik hibás és papír pénzt se fogad el stb

viszont a legtöbb jegypénztáros meg akkora egy szemétláda hogy az nem igaz..

2014. nov. 13. 14:09
 4/12 kovpet ***** válasza:
Miért érdekel a jegypénztáros személyisége? :) Én tojok rá, ha elvégzi a munkáját. Ha meg nem végzi el, akkor olyan balhét kell csapni, hogy legközelebb eszébe ne jusson ilyesmi.
2014. nov. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

de ha az ember nem szeret vitatkozni + leégni egy 60éves k**va miatt akinek a napi dolga az hogy üljön a seggén és papírokat osztogasson mégis felkapja a vizet a semmin miközben kb 10-en állnak mögöttem?


az automatának annyi az előnye hogy kussolva végzi a munkáját

2014. nov. 13. 14:34
 6/12 anonim ***** válasza:

Különös, hogy 57 évem alatt velem egyik pénztáros sem volt szemét.

A nénike és a gép között az a különbség, hogy utóbbi mindent elhisz. Ha neked a diák számod 9878153, be tudod ütni, hogy 3691782. Kiadja. A néni meg nem.

2014. nov. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

A nénike és a bkk automata között annyi a különbség, hogy az automata nem ordít rád ha véletlen visszakérdezel tőle, mert hát nem is kell tőle kérdezni. Végig lehet gondolni mikor mit akarsz, és nem pofázik vissza hogy mögöttem állnak 500an. A nénike meg szimplán leordított mert nem hallottam a kérdést.

Nem az általánosítás volt a célom, csak ahol én lakok ott ilyen a pénztáros.

Mondhatom nagyon sok dolga lehet meg a fizikai munkához is köze van annak hogy ül a seggén és papírokat osztogat, meg gépel. Ha nem lett volna egy öreg boszorkány, kioktattam volna arról hogy mi a különbség aközött hogy ő ül a seggén és papírt osztogat, és aközött hogy raklapokat alakít át, emelget, bont a két kezével.

2014. nov. 13. 21:49
 8/12 A kérdező kommentje:
Elvira MÁV start se semmi, amikor az 5ös vágányra írja az érkezést ehelyett a 8ason jelenik meg. Csak 2órám veszett oda. Azóta se megyek vonattal.
2014. nov. 13. 21:51
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem sose volt gondom 20 év alatt péztárossal, talán a kérdező bunkó?
2014. nov. 14. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
"Ha nem lett volna egy öreg boszorkány, kioktattam volna arról hogy mi a különbség aközött hogy ő ül a seggén és papírt osztogat, és aközött hogy raklapokat alakít át, emelget, bont a két kezével." Látszik a csodás stílusod, mégis mitől lennél te feljebb azért mert raklapokat alakítasz át?
2014. nov. 14. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!