Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » BKK automatából melyiket...

BKK automatából melyiket válasszam a bérletvásárláskor?

Figyelt kérdés

Nincs még diákigazolványom, de kaptam rá egy A4-es lapot, amin igazolhatom hogy diák vagyok + van rajta azonosító szám.


melyiket kell választani amikor venném a bérletet?:


-Diákigazolvány

-Magyar diákigazolvány

-362/2011. (XII. 30.) Kormány rendelet melléklete szerinti igazolás



2014. nov. 13. 12:10
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Miért lennék feljebb csak mert leírtam ezeket? 12óra fizikai munka naponta mindenkit megvisel. Nem hiányzik nekem hogy egy bunkó ember, akit mint leírtam kb röhejesen könnyű dolga van, leégessen mások előtt.

És nem, nem vagyok bunkó; nem hallottam a kérdést, visszakérdeztem és felemelte a hangját, aztán közzé tette hogy itt szórakozok. Szemétládának hívom az ilyeneket.

2014. nov. 14. 20:36
 12/12 anonim ***** válasza:

"A nénike és a gép között az a különbség, hogy utóbbi mindent elhisz. Ha neked a diák számod 9878153, be tudod ütni, hogy 3691782. Kiadja. A néni meg nem."

Ki fogja adni, mert a nénikének is azt kell ráírnia, amit te mondasz, nem mérlegel ő sem.

2014. nov. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!