Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Szerintetek mennyit keres egy...

Szerintetek mennyit keres egy BKV buszsofőr?

Figyelt kérdés
2010. jan. 29. 10:06
1 2
 1/11 anonim válasza:

Olvastam valahol egy söfőrfeleségtől, hogy nettó 120-130 ezret.

Egy rokonom, bár ugyan alvállalkozónál volt, és a végén már nem is vezetett, bent dolgozott a telepen, ő 180 körül keresett.

2010. jan. 29. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
32%

Komolyan?

Én diplomával keresek 110-et netto,

(namostnemadiplomaalényeg)

elmegyek buszsofőrnek, amúgy is szerettem volna mindig, de azt mondták, keveset keres. Na legalább azt csinálnám, amitszeretek.

2010. jan. 29. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

nem BKV-s buszsofőr ismim 200.000et keres..mondjukm sztem megérdemli.


BKV-nál sztem 140.000-150.000lehet

2010. jan. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Párom most szeretne munkahelyet váltani, és a BKV-ra gondolt. Csak szeretnénk előre tervezni, ezért kérdeztem...
2010. jan. 29. 10:33
 5/11 anonim ***** válasza:

nagy átlagban adózás után kézbe marad körülbelül 130 ropi.

minden hónap 8ikán van fizetés, de átlagban minden második hétvége szabad csak, van délelőttös, délutános műszak, illetve osztott (kora reggel és kora délután is).

2010. jan. 31. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
48%
És persze kiegészíteném azzal is hogy lehet éjszakára is menni! De a fizetés attól is függ hogy mióta vagy a cégnél mivel jársz (csuklós vagy szóló busz) kapsz tömegközlekedési pótlékot is meg különböző juttatásokat ha délutános vagy vagy ha estis/éjszakás ami majdnem hogy egyre megy ha 22:00 után végzel a garázsba. Szóval szép kis pénzt össze lehet szedni, de adózni is kell utána rendesen. Jah és nem utolsó sorban kikészítik az idegeidet az autósok és persze némelyik utas is! Tisztelet a kivételnek! Jól gondold meg ha oda mennél dolgozni! Nem egy leányálom! Például ha lerobban a busz és 3órát ülsz a hideg buszban -10 fokban!
2010. jan. 31. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A bkv-nál jobban keresnek a sofőrök de pld némelyik Volánnál csak 100 E Ft körül.De a BKV-nál számit ,hogy mennyi ideje vagy a cégnél mert először a próbaidőben csak minimálbért kapsz. De amúgy a ha lejárt a próbaidő akkor olyan 120 E Ft körül van a fizetés.
2010. febr. 1. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
a bkv-nál úgy tudom nincs próbaidő... a tanfolyam ideje alatt fizetnek minimálbért, de az is rendesen bejelentve, satöbbi, utána ha kapsz rendesen beosztást, startokat, akkor már ugye aláirtad a 2 évet, és az teljes körű.
2010. febr. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Nekem a volt párom Volános volt, ő olyan 90-100e körül keresett és elég sokat nyomta a pedált :S. Viszont a BKV-t mindenki fikázza közben meg nem fizet olyan rosszul.:) Elég sok előnye van a BKV-nál dolgozni még hogyha tényleg nem is egy leányálom.
2010. aug. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

A volán az borzalom . Reggel 5 -től este 6 -ig tartó fordák heti 5-6 nap és mindezt az üzemanyagmegtakarítással együtt olyan havi 120e -ért ... borzalom , gyorsan ott is hagytam őket :)

BKV (bár ez nem tapasztalat) -nál a fordák sokkal kultúráltabbak , mert van délelötti és délutáni , tehát nem kell egész nap unatkoznod a végállomásokon és még többet is adnak mint a volánnál .

Az meg hogy sok hülye utas van azt vagy képes vagy tolerálni és elengedni a füled mellett vagy nem , ez más kérdés .

2011. jan. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!