Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Budapestiek! Tudnátok nekem...

Budapestiek! Tudnátok nekem segíteni?

Figyelt kérdés
Arról lenne szó,hogy én most fogok sulit váltani és nem tudom pontosan hogyan lehet oda eljutni mert még sosem voltam ott.Nos én a 21-dik kerületben lakom pontosan(Csepel belváros) és a 10-dik kerületi Szent László gimibe gyorsan lehető legkevesebb átszállással hogyan tudok eljutni? a 148 busz és a 3-as villamos jó párosítás lenne??
2014. nov. 24. 18:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha beírod a google-ba a gimi pontos címét (utca, házszám), akkor térképen meg fogja mutatni. Ha arra rákattintasz, akkor nagyban megjelenik és a bal felső sarokban előjön az útvonal tervező. Ha ott beírod a saját lakcímedet és a tömegközlekedést jelképező busz ikont választod, akkor meg fogja jelentetni az összes lehetőséget, ami közül választhatsz.
2014. nov. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen, a 148-assal a Határ út / Nagykőrösi út megállóig utazz, majd a 3-assal az Ónodi utcáig. A 151-es egy másik lehetőség, ezzel Kőbánya alsóig utazhatsz, majd onnan a 3-assal. De az első dugóbiztosabbnak tűnik.
2014. nov. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!