Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » BUDAPESTIEK! Szerintetek...

BUDAPESTIEK! Szerintetek melyik választás a legkedvezőbb?

Figyelt kérdés

Győrből érkezünk majd vonattal. A cél a SYMA csarnok. A Keleti azért lenne jó, mert onnan 10 perc séta, viszont az új menetrend után már csak átszállással mennek vonatok a keletibe. Szóval:

Szálljunk át és menjünk vonattal

Kelenföldnél le, 4-es metró a keletiig

Déliből 2-es metró a Puskásig

Tök mindegy hogy melyiket választjuk?



2014. ápr. 16. 10:12
 1/10 anonim ***** válasza:
Déliből 2M a Keletiig!! (a Kelenföldi az átszállásos?)
2014. ápr. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Most újítják fel a "százlábú hidat" a Kerepesi úton, nem minden vonat megy be a Keletibe. Ennek nézzetek utána még indulás előtt, hogy a ti vonatotokat érinti-e.

Ha a tietek nem megy be, akkor a legegyszerűbb a Kelenföld, 4-es metró, séta a csarnokig kombó. Vagy átszállhattok a 2-es metróra is, és mehettek a Puskásig, nem kell új jegy a metrón átszálláshoz. Viszont onnan is sétálni kell egy keveset.

2014. ápr. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Akárhány vonatot nézek arra a napra az elvirán, a keletibe, mindegyiknél ír egy átszállást

Nekem is a kelenföld-4es metró a szimpatikus, még úgysem láttam az új metrót :D

köszönöm a válaszokat!

2014. ápr. 16. 11:40
 4/10 anonim ***** válasza:

A Győr felől érkező összes IC, EC és EN elmegy a Keletiig.

A gyorsok és személyek a Délibe mennek.

2014. ápr. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Épp ez az, hogy mi gyorssal mennénk.
2014. ápr. 16. 11:56
 6/10 anonim válasza:

A Keletitől a SYMA nem 10 perc séta, hanem 2 trolimegálló (szóval több mint 10 perc), és elég lehangoló a környék. (Nem veszélyes, csak ronda. Itt dolgozom.) Ezért jobb a 2-es metró.


De ha 4-es metróval jöttök, a Keletiben át tudtok szállni a 2-es metróra és jönni vele 1 megállót. Nem kell külön jegyet lyukasztani, érvényes a 4-esre lyukasztott jegy. (Metróról metróra át lehet szállni vele, másra nem.)


Így valószínűleg 10 perccel tovább tart a metrózás, mintha a Déliből jöttök, de az elhanyagolható. Szerintem vonatot válasszatok, amelyik jobb időben indul vagy gyorsabban ideér.

2014. ápr. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Uhh... én a gyorsvonatot nagyon nem ajánlom. Büdös, zajos és undorító belülről. Az IC csak 180.- al drágább, és kulturált körülmények között kényelmesen és gyorsan felérsz Pestre, ráadásul a Keletibe. De ha nem akarsz még ennyi is ráfizetni, akkor inkább személlyel mennék, mert az is korszerű, klímás, és kulturált vonat. Igaz annak 20 perccel több a menetideje mint a gyorsnak.
2014. ápr. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Legutóbb már a gyors is újfajta piros volt, amikor mentünk :D
2014. ápr. 16. 14:31
 9/10 anonim ***** válasza:
Egy nap 1x megy "piros vonat" gyorsvonat ként Budapest felé. Legalábbis január óta. Az is reggel 6:28-kor. Hazafelé meg a 19:45-ös.
2014. ápr. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Hát mi decemberben mentünk :D

De szerintem úgy lesz, hogy személlyel kelenföldig, onnan 4-es metró a keletiig, onnan pedig séta a SYMA-ig.

Mindenkinek köszönöm, aki segített!

2014. ápr. 16. 18:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!