Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mennyibe kerül Kecskemétről...

Ern.János kérdése:

Mennyibe kerül Kecskemétről Bp-re, vonattal való közlekedés ára diákjeggyel hétvégén?

Figyelt kérdés

2014. nov. 27. 13:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de ha értelemszerűen kitöltöd az elvira.hu-n a megfelelő mezőket azonnal megtudhatod :-)
2014. nov. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vagy a volán honlapján is értelmesen kitöltöd...
2014. nov. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hacsak nem általános iskola alsóba jársz, akkor én is azt mondom, használd az eszed és az internetet. Direkt felmentem az elvira honlapjára, hogy kitöltsem neked, kb. kismillió variáció van, hogy te most nappalis, vagy levelezős vagy-e, tanintézet és lakóhely között akarod-e megváltani, ráadásul az sem mindegy, hogy melyik időpontban (ti. melyik vonattal) akarsz menni. Ugyanis más az áruk.
2014. nov. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Attól függ, mikor utazol, mennyire előre veszed meg a jegyet, melyik budapesti állomásig utazol és magadnak nyomtatod-e a jegyet. Függ még a kocsiosztálytól és attól, hogy IC vagy gyorsvonati kocsiba ülnél.
2014. nov. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!