Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Miért ennyire paraszt néhány...

Miért ennyire paraszt néhány buszsofőr? Vagy azért ilyenek, mert nem a saját kocsijuk és leszarják?

Figyelt kérdés

Példa 1:

megyek a városban, mögöttem senki, jobbra irányjelzőzik a busz, aztán mikor közeledem, kibassza az indexet balra, és egyből indul elfele, nem várná meg míg elmegyek (hangsúlyozom, mögöttem senki)


példa2:

T formájú kereszteződés, nekem macisajt, fordulnék jobbra, de a busz meg érkezik nekem jobbról, és úgy fordulna balra, hogy nem férünk el, csak ha hátratolatok.

És nem vár, hanem húzza rám fele a kormányt, ha nem tolatok simán nekem jön, nem egyszerűbb lenne megállni, és megvárni míg kifordulok? Mindenki gyorsabb lenne.


Hirtelen ezek jutottak eszembe, de ezek mindennaposak, bármelyik városba járok ugyanez a helyzet, nincsenek tekintettel másokra a buszsofőrök.



2014. nov. 30. 14:43
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

"Ehhez csak annyit fűznék hozzá, hogy azért indexel nyitott ajtókkal már balra, hogy előbb elkapjon egy - a kérdezőnél kevésbé bunkó - autóst, aki hajlandó kiengedni őt. "


A kresz szerint addig nem indexelhet balra, amíg az ajtók nyitva vannak...

2014. dec. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

# 11/11 Időpont ma 13:52


Tudom, hogy nem szabályos (bocs, ha másképp tűnt), csak azt próbáltam jelezni miért történik. Nem feltétlenül neked szólt ez, hanem bárkinek aki épp olvassa :-)

2014. dec. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!