Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Távolsági buszon, nem végállom...

Távolsági buszon, nem végállomáson hagytam a pénztárcám. Ilyenkor mi a teendő?

Figyelt kérdés
Igazából a végállomás előtti városban szálltam le, senki nem szállt fel, szóval valószínűleg nem lopták el, menjek be az itteni buszpályaudvarra, és érdeklődjek itt, vagy mit kell ilyenkor tenni? Soha nem voltam még ilyen béna..

2014. nov. 30. 22:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Hívd fel a célállomást a Volán-társaság honlapján megadott számon vagy méginkább magàt a járatot üzemeltető céget.
2014. dec. 1. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
így van, a célállomáson kell érdeklődni. én tavaly jártam úgy, hogy megálltunk 5-10 percre, én elmentem mosdóba, és otthagyott a busz hőgyészen, táskám meg a buszon...:D szerencsére jött egy másik busz, akitől el tudtam kérni a szekszárdi buszállomás telefonszámát, és ott szóltak a sofőrnek, hogy adja már le...én meg mentem utána :D
2014. dec. 2. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!