Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Bérletem van, de nem jó rajta...

Bérletem van, de nem jó rajta a szám. Mi a teendő?

Figyelt kérdés
BKV bérletem van, de elveszítettem a diákomat és az igazoláson az oktatási azonosítóm van, a bérleten a diák számom. Mit tudok tenni ilyenkor?
2014. szept. 12. 23:19
 1/7 anonim ***** válasza:

Ki kell cseréltetni - mást nem tudok. Menj be az Akácfa utcába és ott elintézik neked. Arra figyelj, hogy munkanap, 8 és 16 óra között van nyitva a BKV bérletpénztára, vagyis leghamarabb, csak hétfőn tudsz oda bemenni.

A pontos cím: Akácfa utca 15. (a Blaháról nyílik).

2014. szept. 12. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
61%

Felejtsétek már el wzt a baromságot, higy mindenkit az Akacfa utcába küldötök be. Régi beidegződés, ideje elfelejteni.


Ezt a problémát bármely BKK pénztár megoldja 250 jó magyar forintért cserében.

2014. szept. 13. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ketteske: ez a beidegződés, még a BKK-ban is benne van - ők is, az Akácfa utcába küldik az embert (olvasd el a BKK oldalán, melyik címet adják meg a bérletcserével kapcsolatban).
2014. szept. 13. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget! :)
2014. szept. 13. 10:05
 5/7 A kérdező kommentje:

a bkk oldalán ez olvasható:

"Ha az utas nem a megfelelő számot írja rá bérletszelvényére, vagy a bérletszelvény érvényességi ideje alatt lejár az ideiglenes diákigazolványnak minősülő igazolás érvényessége, akkor lehetősége van kicseréltetni a szelvényt bármely hivatalos BKK jegy- és bérletpénztárban 250 Ft kezelési díj befizetése ellenében."

Tehát ha jól értelmezem a kettes számú válaszolónak igaza van.

2014. szept. 13. 10:11
 6/7 anonim ***** válasza:

Oké én a bkk bérletcserére kerestem rá és ott, mást írtak (a BKK oldalán).

Egy hivatkozást azért kérhetek?

2014. szept. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

[link]

Milyen számot kell a közoktatási vagy a felsőoktatási hallgatók kedvezményes bérletszelvényre felírnom?

ez alatt a kérdés alatt találod

2014. szept. 13. 17:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!