Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Megteheti azt egy BKV buszsofő...

Megteheti azt egy BKV buszsofőr, hogy ha nagyon kell vizelnie és már alig bírja visszatartani, hogy valahol 2 percre félreállítja a buszt és elszalad egy bokorhoz/fához?

Figyelt kérdés
Teli vízhólyaggal nagyon idegessé válik az ember, és a koncentrációs képessége is romlik. Ez pedig balesetveszélyes.
2014. dec. 2. 17:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha én buszos lennék, és ilyen helyzetbe kerülnék, tuti megtenném.
2014. dec. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen megteheti, de azért elég harcedzett emberekről van szó, ritkán hozza így a szükség.
2014. dec. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha teheti, ha nem, akkor is meg fogja tenni, tekintve hogy még mindig jobb, mint összehugyozni a buszt.
2014. dec. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
95%

Ha a többnyire jegy nélkül utazó kedves utas összehugyozhatja, sőt, keményen beszarhat az új ülésbe, akkor a buszvezető miért ne állhatna meg, és mutatna példát, hogy ime ott a fánál kellene hugyozni...és csak két perc.


egyébként nem a sofőr szégyene.

megasztán hugyozás közben jólesik egy-két galambot is útjára bocsájtani...


nos?

2014. dec. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én utasként maximálisan tolerálnék egy ilyen helyzetet. Csak sajnos közterületen tilos ilyet csinálni, és jó magyar szokáshoz híven biztos lehetne olvasni róla a hírekben. Aztán még szerencsétlen sofőr járna rosszul.
2014. dec. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Azt mondjuk megnézném,ha pl. az Astoriánál 17 óra körül hétköznap kiszáll a 7-esből a Géza bokrot keresni teli hólyaggal...

:D

Vagy a Kálvin téren a 9-esből.

Egyszerűbb,ha telebrunyál egy befőttesüveget a fülkéjében.

2014. dec. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
93%
Csakvan annyi esze,hogy nem tol le 2 liter fantát,mielőtt elindul..XD
2014. dec. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindig forduló előtt elmennek mosdóba, így nem nagyon kell vizelni, hacsak nem vagy felfázva.
2015. febr. 15. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

A #7-es válaszon besírtam XDDD De egyébként igaza van... :D


A #8-as válaszolónak meg abszolút igaza van. A buszvégeken van általában csak a dolgozók számára kijelölt wc,mosdó így két menet között simán elintézheti a dolgát. Mellesleg ha útközben állna meg 2 percre (bár szerintem nem kell annyi a sárgához) az út szélén vagy bárhol ahol van rá lehetőség, én is tolerálnám. :)

2016. jan. 26. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!