Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Pihenőnap és szabadnap közötti...

Pihenőnap és szabadnap közötti különbség?

Figyelt kérdés
Ha nekem van egy buszom ami holnap megy, és az van rá kiírva hogy szabadnapokon, akkor az holnap menni fog vagy nem ? Holnap szabadnap vagy pihenőnap lesz ?
2015. jan. 1. 20:23
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
holnap munkanap lesz :)
2015. jan. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Holnap Január 2. pihenőnap, amit majd január 10.én kell bedolgozni.
2015. jan. 1. 20:50
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez ugyanannak a dolognak kétféle elnevezése, a menetrendekben szabadnapnak hívják. Holnap az lesz elvileg, de egyes volánok munkaszüneti nap szerint járatják a.buszokat, nézd meg a buszodat a menetrendek.hu oldalon, az elvileg jól tudja.
2015. jan. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Pontosan ez a probléma, hogy az a járat amin én fogok menni azzal valami baj van a menetrend.hu-n mivel még 6.-ára is meg igazából bármikor a jövőben egy dátumra kattintok (a hónapon belül) csak azt mutatja hogy 1 busz fog menni. Tehát ha az én buszomra az van kiírva hogy "szabadnapok kivételével naponta" az holnap nem jár ?
2015. jan. 1. 21:14
 5/7 A kérdező kommentje:
Konkrétan a Borsod volánról van szó, ha ez segít valamit.
2015. jan. 1. 21:17
 6/7 anonim ***** válasza:

A Borsod Volán ünnepi közlekedési rendje:

[link]

2015. jan. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ez megválaszolta a kérdésemet :)
2015. jan. 1. 21:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!