Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Fővárosi viszonylatban jónak...

Fővárosi viszonylatban jónak számít a kispesti lakótelep tömegközlekedése?

Figyelt kérdés
2015. jan. 2. 19:09
 1/9 anonim ***** válasza:
66%
Jónak nem, átlagosnak. Jobb, mint a szélső kerületeké (17 például), de rosszabb, mint a belvárosé. Összességében a város fele annyira nem vészes. De pl. oldalirányba (18-17 ker felé, esetleg kifelé) nem annyira jó.
2015. jan. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze, főleg az Üllői úti tengelyen.
2015. jan. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát itt a 17-ben olyan helyeken is mennek buszok, ahol alig férnek el, és ha ez rossz akkor nem tudom milyen lenne ha jó lenne a kerület tömegközlekedése...
2015. jan. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

ÖÖö, tőlem (rákoskert) rákocsabai vasútállomás (3,8 km) 30 perc (ha jön a busz). Ha pont elmegy az orrom előtt akkor 45 perc. Majdnem mehetnék gyalog is, de kerékpárral fixen gyorsabb. Természetesen ez 0 forgalom mellett. Reggel minimum +10 perc.


Míg naponta mikor járok munkába keleti - Kelenföld 14 perc, át a városon. Vagy említhetném a 1,5 percenként járó 4/6 villamost, a metróhálózatot, stb...


A 17. kerületnek tök jó a lefedettsége, csak abusz lassú és ritkán jár.

2015. jan. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát, én a XVII.-ben a 168E, 167E és 97E vonalán is mozgok időnként. Sajnos azt kell mondjam, SZERENCSÉRE nem ott lakom. Nagyon rossz a közlekedése.

30-40 perc az Örs és még onnan kell bebumlizni.


Mindig eszembe jut, hogy Vác 30 perc vonattal. Rákoscsaba 30 perc busszal.

Hát, nem is tudom...


Szép kerület, tiszta, kulturált, de körülbelül csak akkor lakjon ott valaki, ha autója van és azzal fog utazni.


Kérdező, bocsi az off-ért.

2015. jan. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem jó. Kökiről 20,30perc Örs.Tőlünk 5-10 perc a Határ út....
2015. jan. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
#5 jav 169E*
2015. jan. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Térkép alapján jó:

1 - 2 átszállás és a metrón vagy, de a Budapest Bérleted a vonatra is jó, így azzal is be tudsz menni a Nyugatiba, illetve Budapest-Zugló vasútállomáson keresztül, még Rákospalota is könnyebben megközelíthető. A Nagykőrösi úton közlekedő buszokkal, meg a Boráros térre is el tudsz jutni (azért nézd meg, melyik busszal mész, mert egy részük, a Határ úti metróig visz).

Két bevásárlóközpont is van: Europark és a nem rég nyílt Köki terminál.

Vagyis igen: így nézve jónak mondható.

2015. jan. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

Én mondjuk mindig megszívom az 50-es villamossal (mindig akkor jön a vonat, mikor kiérek az Árpád utcai villamosmegállóba), de ott vannak a 93/E/, 136E buszok, 10 perc alatt Kökin vagyok, Határ út sincs messze, metróval meg "szinte mindenhova" el lehet menni Pesten belül.

2015. jan. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!