Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » 1. Oyster card meddig érvényes...

1. Oyster card meddig érvényes? (nem a rá töltött jegyre vagyok kíváncsi)? 2. Ha rá töltök egy napi jegyet délelőtt 9:54kor az másnap meddig érvényes?

Figyelt kérdés

2015. jan. 3. 07:22
 1/7 anonim ***** válasza:
A Transport for London oldalán minden infót megtalálsz: tfl.gov.uk , azon belül Travel Information - Visitor Oyster Card
2015. jan. 3. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
56%

Maga a kártya soha nem elévül, visszamész 5 év múlva akkor is használhatod.


Az oysterre nem tudsz napijegyet tölteni, az folyamatosan vonja le az egyenlegedből, és ha az utazásaid elérték a napi limitet akkor megáll, onnantól van "napijegyed" ami igazából csak annyi, hogy többet nem von le, mert már kifizettél egy napijegynyi összeget. Amúgy naptári napban számol, következő nap nullázza és újra kezdi a számolást.

2015. jan. 3. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Travel Cardra gondoltam...hülyén fogalmaztam..

De pontosan másnap hány óráig érvényes..9:54ig?

2015. jan. 3. 10:24
 4/7 anonim ***** válasza:

A Travelcars az más, az a papíralapú jegy. Azt szeretnéd?


Akkor:

[link]


Depending on the time of day you want to travel, different types of Travelcard are available:



Anytime Day Travelcards - these can be used for the whole day (using the date printed on the ticket), and for journeys starting before 04:30 the following day


Off-peak Day Travelcards are valid from 09:30 on the day of travel (using the date printed on the card), and for journeys starting before 04:30 the following day


Ha 9:30 után veszed az már off-peak lesz, olcsóbb, és másnap 4:30-ig megkezdett utazásokra érvényes max.

2015. jan. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Londonban nem aprozták el a jegyrendszert....

És akkor egy hetes Travel cardnál amit pl hétfőn 9:45kor veszek az utána hétfő 9:45ig érvényes vagy ott is 4:30-as határ van?

2015. jan. 3. 17:30
 6/7 anonim ***** válasza:
Figyi a kedvemért nem néznéd meg a linkelt weboldalt? :D Légyszi, csak a kedvemért :)
2015. jan. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Figyi, én megnéztem de sztem te az utolsó kérdésemet nem..ugyanis heti travelt nem a napit kérdeztem,de mivel a kényszer nagy úr így utána jártam.. Linkelek egy hónlapot ami frappánsabb a tiédnel..


[link]


Csak az én kedvemért nézd meg létszi :P ;) hehe

2015. jan. 3. 22:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!