Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » WizzAir repülőgépekre egy...

WizzAir repülőgépekre egy kézipoggyászba hány db 100 milliliteres folyadékot szabad tenni?

Figyelt kérdés

2015. jan. 13. 06:58
 1/6 anonim ***** válasza:

Mivel egy maximum 1 literes űrtartalmú zacskóban kell őket elhelyezned, elméletileg 10 db a limit, de reálisan max. 7-8 fér el.


Megjegyzem ez nem légitársaságtól, hanem kiinduló reptértől függ.

2015. jan. 13. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha tíz db.-ot talál az ellenőr, biztos megkérdezi, miért?

nos akkor kell jól válaszolni. Kettőt talán felenged.

2015. jan. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1. válaszoló: A Liszt Ferenc reptérről indulok.

2. Válaszoló: Az biztos nem! Én tapasztalatból tudo amikor oda 4-et vittem, felengedte.

de még várom a válaszokat, ugyanis az eddigiek ellentmondók.

2015. jan. 13. 19:18
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi ebben olyan nehéz? A bud.hu oldalról pontosan minden infot megkapsz. Még videó is van ha nem szeretnél olvasni: [link]
2015. jan. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Ha tíz db.-ot talál az ellenőr, biztos megkérdezi, miért?

nos akkor kell jól válaszolni. Kettőt talán felenged.

"


Ez nem jó válasz kérdése. 10-et lehet és bármilyen szép választ adsz akkor se vihetsz fel illegális dolgokat de még legális folyadékot se vihetsz 10-nél többet. Szóval semmi nem függ a beszélőkédtől. :P


Amúgy meg a repülőre korlátlanul lehet vinni vizet. A szigorú szabály csak arra vonatkozik, hogy mennyit vihetsz "otthonról" be a reptér területére. Ha már bent vagy, akkor pl. a reptéri vízcsapokról annyi vizet vételezel amennyit akarsz, pontosabban amennyi belefér a kézi poggyász méretkorlátodba.


A wizzairnek egyébként az egész kérdéshez semmi köze, vagyis csak annyi hogy ők szabják meg a kézi poggyász méreteit. Nyilván nem tudsz akármennyi folyadékot belepakolni adott méretű táskába.

2015. jan. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
3.4. válaszoló! Nagyon köszönöm! Nem vagyok tapasztalatlan utazó, de még nem volt szükségem sok folyadékra, és azt is tudom hogy a nem reptéri származású folyadékot be kell zacskózni. Most se lesz annyira szükség, de töbre, mert eddig rokonhoz mentünk, szóval most kell több dolog. Nem mintha mindenképp kéne, de azért meg szeretném kérdezni: 10x100ml/1poggyász? Azaz 40x100ml/4poggyász? És a laptoptáska az kézipoggyásznak számít, ugye?
2015. jan. 15. 15:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!