Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » A wizzairra a kézipoggyász...

A wizzairra a kézipoggyász mellé, a vállamra akaszthatom-e a retikült? Ha a laptopot is vinni akarom, ez nem fér a kézipoggyászba, hogyan vigyem akkor?

Figyelt kérdés
2013. aug. 24. 15:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Erről a WizzAirnél érdeklődj, mert minden légitársaságnál más. Én azt hiszem, hogy Wizz-nél lehet nálad plusz egy kis szatyor vagy táska, DE nem vagyok benne biztos, ezért Isten ments, hogy erre alapozz! Az a biztos, ha megnézed a honlapot, ill. megkérdezed.


Pl. Ryanairnél SEMMI nem lehet nálad pluszban. Ez annyira igaz, hogy mikor a duty free-ben (már benn!) vettem egy bonbont, akkor adtak egy akkora szatyrot, amibe belefért a hátizsákom és a bonbon is, mert különben a bonbont (ami a hátizsákba nyilván már nem ment bele) ki kellett volna dobnom.

2013. aug. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A wizzairnél egy kicsi kézipoggyászt vihetsz ingyen, viszont a nagyobbacska kézipoggyász utàn màr fizetsz.


A laptop, ha nem fér a kézipoggyászba, és a retikül mivel nem önmagukban vannak, feladott poggyàsznak minõsülnek, és sokba kerülnek.


Vigyél nagyobb, de még szabványos kézipoggyászt(56x46x25 cm) és pakolj bele mindent, és fizesd ki a nagy kézipoggyász felárát. Így lesz a legolcsóbb.

2013. aug. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!