Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Ha a BKK-nál buszvezetőnek...

Ha a BKK-nál buszvezetőnek jelentkezek mitől függ az hogy? (többi lent)

Figyelt kérdés

mitől függ az hogy :

Mennyit keresek ?

Milyen buszt kapok ?

És hogy melyik járatra osztanak be ?



2015. jan. 13. 09:30
 1/3 anonim ***** válasza:

A BKK-nak nincsenek buszai, ott hiába fogsz jelentkezni buszvezetőnek.

Ha a BKVhoz vagy más alvállalkozóhoz mész, ott meg már a felvételi elbeszélgetésnél kiderül milyen fizetést ajánlanak, mivel kell dolgozni stb..

2015. jan. 13. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kérdező, mielőtt bármilyen állásra jelentkezel, nézd már meg, mivel foglalkozik az adott cég. A BKK-nál egy ilyen kérdéssel körberöhögnének, hiszen egy árva buszuk sincs.


A többi cégnél nagyon változó: van, ahol ha kényszerből is, de a legújabb technikàt teszik alád (kisebb, friss tendernyertes cégek), máshol meg (pl. BKV) az újoncok kapják a régi kocsikat és a szopóbb számokat.

2015. jan. 13. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen közben én is rájöttem , hogy hülyeséget írtam a BKV-re gondoltam :) köszönöm a segítséget :)
2015. jan. 13. 11:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!