Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mennyit keres egy buszsöfőr a...

Mennyit keres egy buszsöfőr a miskolci mvk-nál? Mindenféle járulékkal együtt?

Figyelt kérdés
2015. jan. 14. 15:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem nagyon jönnek válaszok az ilyen mennyit keres-es kérdésekre.

Egyébként szerintem tök tahóság megkérdezni ilyeneket,akármennyire is ez egy névtelen,elektronikus oldal.(tényleg bocsi!) :)

Mindenkinek a magánügye a jövedelmének a mértéke.

Nálunk a munkahelyen eszünk ágában sincs egymás órabéréről érdeklődni,ezek magán adatok.

2015. jan. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én meg soha nem értettem ezt a nagy titkolózást a fizetésekkel kapcsolatban. Mindenki szupertitkos adatként kezeli őket, mintha bárkinek rosszabb lenne attól, hogy valaki tudja, mennyit keres. Főleg úgy, hogy senki nem tudja itt, hogy ki vagy. Kissé a kommunista gondolkodás hagyatékának tűnik számomra.


Tudtommal egyébként 120k környékét vihetik haza a sofőrök, de hátha valaki értelmes választ is tud adni.

2015. jan. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod! :-) Én nem kutakodni akarok mások zsebében... csak férjem odamenne dolgozni, és úgy néz ki felveszik, de egy másik helyre is felvették. és ahol többet adnak odamenne... csupán ezért kérdeztem... :-)
2015. jan. 16. 09:59
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom,olvassa e még valaki,1-es vagyok,és a 2-nek írom,hogy abszolút nem titok,de hidd el,hogy az egész világon így van ez.Nem téma sehol,hogy a másik ember mennyit keres.

Kb.olyan ez,hogy senki nem mesél,és kérdez arról,hogy milyen volt mondjuk a reggeli székleted.

Tehát nem téma.

2015. jan. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!