Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Rendszeresen éjszakai busszal...

Rendszeresen éjszakai busszal közlekedők! Melyik busszal szoktatok közlekedni?

Figyelt kérdés
Ért már titeket rajta bármilyen attrocitás, vagy nézőként tanúi voltatok-e ilyesminek? Mennyire mondható általánosságban biztonságosnak az éjszakai buszo (ko) n való utazás?

2015. jan. 18. 22:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

52419x lett kitárgyalba. Nem jellemző, hogy embereket ennének mg az ejszakain. Néha 1-1 embernek lerágjak a kezét de az még elmegy...


Emberek ezrei utaznak éjszakaival nem szokott balhé lenni. Nem nem veszélyesebb mint a nappali járat. Nem, téged sem fognak jobban megölni mint egy nappali járaton. Nem nem voltunk tanuja balhénak, elkövetői voltunk :-)


Nem kell szarni az éjszakai is csak egy sima busz csak sötét van odakint amikor megy.

2015. jan. 18. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem, miért lenne veszélyesebb egy éjszakai busz, mint egy nappali? Persze, egy szombat éjszakán több a részeg, de ők alvással vagy hányással töltik az utazás perceit, nem késeléssel.
2015. jan. 19. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

914-es busszal szoktam. Egyszer volt olyan balhés társaság, hogy a másik ajtón szálltam le, mint ahol álltak, de magukkal balhéztak kb. :D

Amúgy semmi, mindenki alszik, vagy részeg, vagy mindkettő.

2015. jan. 19. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én a 950-essel szoktam, Pestszentimre felé, a belvárosból a végállomásig. Ritkán vannak rajta ellenőrök az ajtókban (bár nem annyira jellemző, inkább a többi éjszakainál látom ezt), ami elég biztonságossá teszi az utazást. De ellenőrök nélkül sem ért még semmilyen attrocitás, nem is találkoztam még semmilyen incidenssel. Maximum hányással. :D
2015. jan. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én a 931essel meg 923assal.Volt már minden.Régen a 901essel,meg a 909essel.Az utóbbin egy normálisan kinéző pasi verte a f...t.Ahol leszálltam,utánam is jött.Egy sporttáskával takarta a dolgot...
2015. okt. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!