Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Miért a (fiatalabb) nők...

Miért a (fiatalabb) nők rohannak legelsőnek az üres ülőhelyekhez a járműveken?

Figyelt kérdés

Szinte mindig ezt látom, hogy ők rohannak és ülnek le legelőször. Ennyire kényelmesek, vagy tényleg ilyen gyenge a testfelépítésük hogy ennyire nem bírnak állni már fiatalon se?

Elsősorban a BKV járműveire gondolok.



2015. jan. 24. 13:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tapasztaltam azt, hogy főleg a fiatal nők ülnének le. Pedig napi szinten legalább 3 órát utazom buszon, metrón, villamoson. A tapasztalatom az, hogy szinte mindenki rohan a helyekhez, nemtől és életkortól függetlenül. Nagyon kevés a kivétel.
2015. jan. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

A fiatal nők sokszor szédülősek. Én például levegőtlen helyeken mozdulatlanul állva fél óra után már nem vagyok jól, még többet állva már ülnöm kell le a földre.

Mellesleg aki többet utazik, hadd üljön már le...

Ha bír is állni, had utazzon kényelmesen, olvasson regényt.

2015. jan. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Leülhet nyilván, de akkor se tudom hova tenni, hogy miért kifejezetten ők azok akik a legnagyobb arányban rohannak az üres helyekért. Akkor is ha csak 1 megállót utaznak.

A szédülés egy nyomós ok lehet.

2015. jan. 24. 14:08
 4/7 anonim ***** válasza:
87%
Ez hülyeség hogy "nagy arányban ők". A felszálló emberek úgy csapnak le az üres helyekre mint légy a szarra, nemtől, kortól függetlenül.
2015. jan. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mert terhes vagyok, februárban szülök és eddig senki nem vette észre, hogy "bálna" vagyok a nagykabát alatt. Derékfájás helyett inkább rohanok.
2015. jan. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert egyszerűen nem tudom normális megtartani magam a járművőkön, és össze-vissze dölöngélek, hiába kapaszkodok.
2015. jan. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mert gyorsak.
jan. 28. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!