Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Miért szűntek meg a Győr és...

Miért szűntek meg a Győr és Budapest-Keleti közötti gyorsvonatok?

Figyelt kérdés
Én ritkán utazok vonattal,de kb 1 hónap múlva esedékes.Észrevettem,a menetrendváltással megszűntek a Győr-Budapest-Keleti kózötti gyorsvonatok.(a Dacia gyorsvonat kivételével)

2015. jan. 25. 14:27
 1/5 anonim ***** válasza:
A Sopron-Keleti pu. közötti gyorsvonatok nem szűntek meg, és Győrben is megállnak. Valószínűleg sűrítették a menetrendjét, ezzel pótolva a kieső, csak Győr és Keleti között közlekedő gyorsvonatokat.
2015. jan. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jelenleg a Győr-Bp. gyorsvonatok a Százlábú híd felújítása miatt a Délibe járnak. Ha az elvirában BUDAPEST*-ra keresel, látni fogod az összes vonatot, ami Budapestre megy.
2015. jan. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Azért gondoltam,ill. azért írtam ezt,mert a menetrendben egy gyors sem volt.

Igen,olvastam az újságban is,de azt hittem,ezt a menetrendben jelzik majd,de nem. Köszönöm a válaszokat!

2015. jan. 25. 17:22
 4/5 anonim ***** válasza:
Jelenleg ideiglenesen a Déli alagútjánál történt omlás miatt újra a Keletibe járnak a győri gyorsok. Milyen menetrendben nem találtad ezeket a vonatokat?
2015. jan. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az elvirán néztem,de most már látszik minden vonat.pár napja viszont nem látszottak a gyorsok,a Dacia kivételével
2015. jan. 28. 21:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!