Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Melyik a kevesbe kinos? Ha...

Melyik a kevesbe kinos? Ha buszon felszabadul ket ures hely, es atulok, vagy ha nem ulok at?

Figyelt kérdés
Most atultem, de igy meg kisse olyan, mintha rossz lenne mellette ulni, nem?

2015. febr. 4. 15:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Olyan mintha nem akarnál mellette ülni (semleges vagy/nem bírod).
2015. febr. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Én is mindjárt átülök, sőt ha én ülök belül kérem hogy engedjen ki és átülök. Senki nem köteles elviselni hogy egy idegen hozzápréselődjön, legalábbis én utálom ha ápolt, tiszta emberről van szó akkor is.
2015. febr. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Egy full idegenrol volt szo, szivesen ultem volna mellette, de az o meg az en kenyelmem erdeken is inkabb atultem. Pedig meg szep is volt a csaj.
2015. febr. 4. 16:20
 4/7 anonim ***** válasza:
91%

Mivel az ember természeténél fogva nem szereti, ha a saját intim szférájában idegen ember tartózkodik, teljesen természetes, hogy megpróbáljuk távol tartani magunkat másoktól. Ebben semmi aszociális nincs, egyszerűen így vagyunk kódolva. Ergo aki úgy értelmezi, hogy azért ültek el mellőle, mert nem szimpatikus a másik embernek, az nem érti az emberi természetet sem.


Én mindenesetre a legvonzóbb csajoktól is átülök: igaz, azért, mert úgy szabadabban legeltethetem a szememet a szerencsés kiválasztotton :)

2015. febr. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Alapvetően le kell szarni hogy kínos e vagy sem. A tömegközlekedés tényleg egyfajta "kényszer" és az intim szférádba kerülnek az emberek, így természetes hogy próbálsz szabadulni a feszült helyzettől.
2015. febr. 5. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Van benne némi kínos, az igaz.


Akkor kevésbé feltűnő, ha az illető azért ül el, mert egyértelműen látszik, hogy ahová elült, ott ablaknál van, vagy több helye van a lábának, vagy nem háttal van, vagy nem süt oda a nap, stb-stb... Úgy érthető. Viszont ha bepattan egy másik ugyanolyan szinvonalú székbe, az kicsit hülyén veheti ki magát. (Magyarán érdemes keresni egy másféle pozíciójú ülőhelyet.) Ettől függetlenül valószínű, hogy a másiknak is jobb így, tehát örül neki.


Négyesülésben, ha szemben ül valaki, akkor szerintem egyértelműen az a pofátlanság, ha nem csusszan odébb, mikor megteheti.


(Na, ami meg eszembe jut erről az egészről, hogy a mai zseniális járműveken 30-ból 28 ülés használhatatlan, és még diplomát osztanak járműtervezésből az ilyen állatoknak...)

2015. febr. 5. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én például általában utálok folyosó mellett ülni, tehát ezért is átülnék.
2015. febr. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!