Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Hajnalban metróval lehetséges-...

Hajnalban metróval lehetséges-e átérni a Keletiből Kelenföldig 45 perc alatt?

Figyelt kérdés

Menetrend szerint 5:15-re kellene a Keletibe érkeznie a vonatomnak (szolnoki zónázó), de jó 5 perc késés borítékolható. 6 óra előtt pár perccel indulna a pécsi IC Kelenföldről.


Tudom, hogy nincs negyed óra se a metró menetideje, viszont ugye le is kell érni hozzá (meg alapból, meg kell találni a lépcsőt), ha elmegy előttem, meg kell várni a következőt, föl kell érni Kelenföldön a peronra, lépcsőzgetni meg miegyéb. Mindezekkel együtt is elég lesz ez a 40-45 perc, vagy inkább tervezzem át a menetrendemet?



2015. febr. 5. 15:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Elcsuszhat a dolog azon, hogy hajnalban meg ritkan jar a metro.
2015. febr. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Menj át vonattal, valami csak megy nyugat felé hajnalban is.
2015. febr. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem Szolnokról megyek, különben én is a Nyugatira terveznék.
2015. febr. 5. 15:33
 4/7 demonlord90 ***** válasza:
Ha Szolnokról jössz, közvetlen vonat is van Kelenföldig. De egyébként már nem is azért.. a pécsi IC-k nem a Keletiből indulnak??? akkor meg minek mászkálnál?
2015. febr. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Na, az utolsónál a pont. Igazából hogy hogy sikerült ennyire dezinformálni engem, azt én nem tudom, de hogy még én se voltam képes ezt ellenőrizni... Eredetileg nem ez lett volna az útvonal, én meg a végére teljesen belekavarodtam. Igen, köszi, ezt nagyon benéztem!


Mondjuk ki tudja, mikor fog kelleni hasonló manővert végrehajtanom, szóval voltaképpen nem haszontalan a kérdés.

2015. febr. 5. 15:41
 6/7 anonim ***** válasza:

Amúgy szerintem simán átérnél.


Attól függően melyik vágányra érkezik a Keletibe a vonat 3-5 perc leérni a 4-es metró peronra.

A 4-es metró menetideje 25 perc, majd egy jó 3-5 perc újra elérni Kelenföldön a megfelelő vágányt.


Tehát a séta + menetidő kb. 35 perc. A kérdés, hogy milyen gyakran jár épp a 4-es metró.

2015. febr. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hajnalban 10 percenként közlekedik a 4-es metró:

[link]

2015. febr. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!