Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy diéta és...

Lehetséges, hogy diéta és napi 45 perc kocogás mellett mindössze 20 dekát fogytam 2 hét alatt?

Figyelt kérdés
Hihetetlenül kevésnek találom, tekintve hogy legalább 20 kiló felesleg van rajtam.
2014. jún. 8. 11:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehetséges, de akkor gondold át azt a diétát mégegyszer.
2014. jún. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1. egyetértek

:D látod hogy lehetséges :D Vizsgáld át újra a diétádat. Legalább 1 kilót már le kellett volna dobjál ha nem kettőt. De azt is vedd figyelembe hogy az izom nehezebb mint a zsír, de hát akkor is ez szinte semmi. Miket eszel és napi hányszor eszel.?

2014. jún. 8. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!


20kg feleslegnél, 2 hét alatt legalább 2kg mínusznak kellett volna lennie. Különben én is ennyit kocogok, van hogy egy nap kétszer is. Tudom, marha nehéz elfogadni, de tényleg nézd mégegyszer át az étrended, mert ott nem klappol valami. (Tapasztalat...én több mint egy hónapig stagnáltam ez miatt.)


Kitartást! :)

2014. jún. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ne egyél kenyeret,tésztát,krumplit,cukros dolgokat,üdítőitalokat!Csak csirke,sovány húsok és zöldség! nekem ezzel ment le 24kg minusz

14/F

2014. jún. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!