Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » A 99-es buszon mennyire...

A 99-es buszon mennyire gyakoriak az attrocitások? Veszélyes az esti órákban utazni rajta?

Figyelt kérdés

2015. febr. 22. 23:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Már kismillió alkalommal van feltéve ez a kérdés.

Esküszöm, itt a gyk.hu-n ezerszer több atrocitás van, mint a Bp.-i 99-es buszon. Nade, ne legyek OFF - tessék, itt van egy ilyen kérdés: http://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__tomegkozlekedes__4..

2015. febr. 23. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%
Az egész ország veszélyes,mert sok a Rikardó.
2015. febr. 23. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
Kezdem azt hinni, hogy ezeket a kérdéseket egyetlen ember teszi fel, mert várja azt a választ, hogy minden nap minden buszon a fél buszt legyilkolják. Vagy nem tudom... Vagy egy kövéret cigányozni akar. Vagy tényleg nem tudom mi a cél, de gyanus már ez hogy halomra kérdezik pont a 99-est...
2015. febr. 23. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Bűnügyi szempontból a zsebtolvajok miatt a 4, 6-os és a metróvonalak a legveszélyesebbek, a 99-es elbújhat ezek mellett. Erőszakos bűncselekmények pedig szinte egyáltalán nincsenek a budapesti hálózaton, max. 1-1 buszsofőr vagy ellenőr kap néha pofont, de ez egyáltalán nem vonaltól függ.
2015. febr. 23. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!


#3 Ez az első ilyen jellegű kérdés amit feltettem.

2015. febr. 23. 12:02
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez oké, kérdező! De az biztos, hogy nem egy, nem két szinte szóról szóra ugyanilyen kérdést dob eléd az oldal automatikusan, mielőtt még kiírná századszorra is ugyanazt a kérdést, ezeket kellett volna elolvasni!
2015. febr. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Aki azt írta, hogy a 4-6-os bűnügyi szempontból veszélyesebb, az nem gondol bele, hogy mennyivel több embert szállít, mennyivel sűrűbben jár a villamos. Egyébként szerintem a körút nem annyira elit környék :(
2015. ápr. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 MrPifta ***** válasza:
én még semmilyen járművön nem láttam attrocitást, 99-esen sem.
2015. júl. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!