Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Az arcképes bérlet kiváltásáho...

Az arcképes bérlet kiváltásához/megvásárlásához vihetek itthon készített/nyomtatott igazolványképet?

Figyelt kérdés

Csináltam már fekete-fehér igazolványképet önéletrajzra stb és jól sikerült.Bután hangzik, de nem szeretnék 1000Ftot kiadni 8db képért, holott csak egyetlen egy fotó kell vagy 2. Városi bérlet és vonatbérletet szeretnék csináltatni, bár az utóbbira nem tudom kell e ig.kép.

Köszönöm a segítséget!


2015. febr. 27. 04:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha az előírt méretnek megfelel az otthon nyomtatott kép, akkor nyilván elfogadják, nem fogják elkérni a fényképésznél kapott számlát. (Bár amúgy jó ötlet, írd meg a Fidesznek, hadd lakjon jól egy udvari fotós is! :)


Amúgy pedig baromság az egész rendszer: ha a BKK-nak jó a személyi igazolvány, más társaságok minek szívatják vele az utasokat? A múltkor egyik megyeszékhelyünkön akartam odalátogatóként kétheti bérletet venni (jobb híján, napijegy nem volt, pedig egy hétvégére mentem), de emiatt az igazolványképes ökörség miatt nem tudtam.

2015. febr. 27. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ha jó minőségű, elfogadják (jó papírra nyomtasd)
2015. febr. 27. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, elfogadták. Fotópapírra nyomtattam, megse lehet mondani róla, hogy nem "szakember" csinálta :-) Minden jót Nektek!
2015. febr. 28. 10:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!