Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » A H5 HÉV vonalán úgy újítanak...

A H5 HÉV vonalán úgy újítanak március közepéig hogy 18. -án még elképzelni sem tudják mikor végeznek?

Figyelt kérdés
egész hónapban azt hajtották március 15-ig befejezik de nyoma sincs hogy haladtak volna bármit is...

2015. márc. 18. 09:00
 1/9 anonim ***** válasza:
46%

Mert a BKV/BKK volt valaha pontos??? :D

Szánalmas bagázs, az egyetlen jármú ami valamennyire pontosnak mondható az az M2 metró, minden más...


V3 Villamos rendszeresen 3-5 perc csúszásban van vagy mert korábban vagy mert később jön.

9-es busz 10-ből 1x jó ha időben indul a végállomásról.


Minek ezeknek egyáltalán menetrend, úgysem tartják, nekünk meg kb felesleges időre kimenni úgysem jönnek egy darabig vagy már rég elmentek korábban a menetrendben foglaltaknál, vagy csak szimplán kimarad egy járat...

2015. márc. 18. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
46%

itt van pár jó BKV/BKK sztori egy utas 'tollából'

[link]

2015. márc. 18. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
73%

1-eske, szerintem ne két járat menetrendszerűsége alapján ítéld meg a teljes rendszert. A 3-as és a 9-es pont a város leginkább zavarérzékeny, hosszú viszonylatai közé tartoznak. Ha a Bosnyákon båszajszik egy kocsiszíni menet vagy Óbudán dugó van, nyilván Kőbányán is érezni fogod. Ez a városi közlekedés sajátossága marad addig, amíg fel nem találják a teleportálást.


Kérdező, tudomásom szerint az alagút födémszerkezetét a vártnál rosszabb állapotban találták és kénytelenek voltak további, előre nem látható pontokon megerősítéseket végezni ahhoz, hogy az alagút elbírja a villamosokat. Egy ekkora beruházásnál természetesek a műszaki kockázatok szerintem - emlékezz: a 3-as is több hónapot csúszott, mert muszáj volt megerősíteni a Liget téri, nem használt aluljáró szétrohadt födémjét, mert csak a kibontása után derült fény az állapotára.


Egyébként sovány vigasz, de emiatt halasztották el a 4-6 villamosok vágányzárát.

2015. márc. 18. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

"tudomásom szerint az alagút födémszerkezetét a vártnál rosszabb állapotban találták és kénytelenek voltak további, előre nem látható pontokon megerősítéseket végezni"


kifogás...kifogás...kifogás...

Ha valóban ez lenne az ok, akkor legalább a szöveget lecserélték volna, már az elején, nemhogy még most 18-án is azt kell hallgatni hogy lényegében 3 napja már jár(ELVILEG) na ez szánalom.

+ ha annyira problémás, akkor nem kell elkezdeni párhuzamosan több dolgot hanem egyet kell időben megcsinálni aztán jöhet a következő!


Nem mellesleg ahogy emlékszem az 1-es villamos vonalát is addig-addig időben fejezték be hogy közel egy hónapot csúszott, és még lehetne sorolni, nem egyedi eset, nagyon nem

2015. márc. 18. 09:23
 5/9 A kérdező kommentje:
#2 jó cikkek, árulkodóak a Pesti tömegközlekedés vezetőinek hozzá nem értéséről!
2015. márc. 18. 09:24
 6/9 anonim ***** válasza:
70%

hah :D

a 9-es busz egy vicc, végállomásnál vagy utána egy megállóval szállok fel, de van hogy 4 perc késéssel is indul, pedig a busz kijelzője és az én órám is egyformán jár, a buszsofőr meg bent ül, aztán meg hajt mint az állat hogy behozza a késést.


DE a kedvencem amikor a végállomás előtt vagyunk 1 megállóval, és a sofőrök kényelmesen megállnak hogy bevárják az időt.

Az nem érdekli őket hogy végig korábban értek oda mindenhová

Meg az sem hogy végállomás előtti megállóban nem száll már fel soha senki, de le sem igazán, csak hát neki időben kell beérnie az állomásra, hogy úgy tűnjön mint ha időben érne mindenhová.

Persze az utas meg értelmetlenül nézi hogy minek kell perceket állni 1 percre a végállomástól, ha már idő előtt vagyunk mindenhol nem egyszerűbb lenne-e begurulni és kész...

Ez pedig nem és nagyon nem egyszeri alkalom

2015. márc. 18. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
64%

zavarérzékeny


hát igen, így is lehet mondani azt hogy az egész Budapesti tömegközlekedés egy kupac kaki


zavarérzékeny akkor még a 7/107 busz, 3-as metró, 86 busz, 4/6 villamos, 1-es villamos, 3-as villamos, meg még lehetne sorolni, csak azért csak ezeket mondom mert ezeket napi szinten is tapasztalom


azt meg én is tapasztaltam amikor nem érnek be a buszok a tábla nem azt írja ki hogy késett hanem 1 percen tartja a visszaszámlálót 10 percig is ha kell nehogy be kelljen vallania

2015. márc. 18. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
61%

nem értem mi ezzel a gondod...

azt mondták március közepére...

de azt nem mondták hogy idén azaz 2015-ben... :D


azt hittem erre rájöttél, szóval jogosan mondják még mindig hogy elkészülnek addig, egy év múlva úgyis kiderül hogy 2016 március 15-re gondoltak-e vagy még annál is későbbre... :D

2015. márc. 18. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

ERRE MOST megint nem fog közlekedni egy darabig...mert ezek SEMMIT SEM TUDNAK NORMÁLISAN MEGCSINÁLNI!


iDIÓTA B@RMOK tÁRSASÁGA!

2015. ápr. 16. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!