Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Pestiek! A négyes/hatos...

Pestiek! A négyes/hatos villamos most meddig közlekedik?

Figyelt kérdés

Google Maps-el terveznék útvonalat, kiírja hogy a villamos emez-amaz állomások között nem közlekedik, csat pótlóbuszok. Engem az érdekel, hogy a hatos villamos a


Budafoki út - Oktogon


szakaszon közlekedik-e? Köszönöm!


2015. márc. 22. 16:41
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha a Google Maps kiírta, hogy mettől meddig nem közlekedik akkor mi a kérdésed? :D Miért nem nézted meg ott?

Meg amúgy is van pótlóbusz...

2015. márc. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem ismerem a várost, és a Google Maps is nagy katyvasz :D
2015. márc. 22. 16:48
 3/7 anonim ***** válasza:
Mit nem értettél a GM-en? Szívesen segítek.
2015. márc. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Azt írja hogy a Móricz - Széll Kálmán között nem közlekedik, namost ez a teljes útvonala a villamosnak, és vidáman behúzta. Légy szíves adj egy konkrét választ, hogy a Budafoki és Oktogon között akkor csak pótlóbusz megy? Engem egyébként nem zavar ha ez lenne, de nem ott szeretnék szembesülni vele :)
2015. márc. 22. 17:04
 5/7 anonim ***** válasza:
2015. márc. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Közben megtaláltam a bkk.hu/szellkalmanter infografikáit, ezek szerint mától Móricz és Oktogon között közlekedik a villamos.
2015. márc. 22. 17:12
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen, köszi, ez az!
2015. márc. 22. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!