Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » A budapesti Volvo 7700A- kat...

A budapesti Volvo 7700A- kat felújítják mind?

Figyelt kérdés

tehát kék külső, kék kapaszkodók, felújított utastér?

szerintem megérné őket felújítani, mert jó buszok!

De.. mi van azzal a volvo 7700Aval aminek olyan az ablaka, mint a 7900Anak és LAWOs a kijelzője? arról bárki bármit tud?



#BKV #busz #Volvo #volvo 7900a
2015. ápr. 6. 18:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Csak néhány darab lett felújítva, gondolom ha lesz forrás, az összeset fel fogják újítani.
2015. ápr. 7. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Annak idején, a gyári ajánlás ellenére alulméretezett motorral rendelték meg őket, így légkondival együtt szenvednek rendesen, és óriási a fogyasztásuk.

De nem rossz buszok, szerintem megéri és olcsóbb is őket felújítani mint az újak beszerzése.

2015. ápr. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Bár nem biztos, hogy megéri őket felújítani (használtat lehet olcsóbb venni) de igen, az összes fel lesz újítva.
2015. ápr. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én az FLR-701-el utazok a 202E vonalon Bakancsos utca-Új köztemető és nincs felújítva még a régi színben porosodik.
2016. jan. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
igen.
2016. jan. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!