Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Pesten a metróállomás peronján...

Pesten a metróállomás peronján van mozgásérzékelő?

Figyelt kérdés
Nem rég jártam ott, és csak úgy ráléptem a biztonsági sávra, hogy lássam jön e a metró, erre szólt a hangosbemondó, hogy a biztonsági sávon nem szabad tartózkodni..honnan tudták ezek, hogy ráléptem?

2015. ápr. 13. 23:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Van érzékelő+ kamera is amit az állomási ügyeletes lát.
2015. ápr. 13. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az M1 vonal kivételével mindenhol van érzékelő a biztonsági sáv belső szélének vonalától kicsivel a pálya irányában elhelyezve. De az M4 vonalon magát a pályát is ellátták e rendszerrel, így ha beesik valaki vagy valamilyen nagyobb tárgy, automatikusan visszaesik a bejárat és vészfékkel megáll az éppen beérkező vonat.
2015. ápr. 14. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Sőt még a pálya is feszmentesül
2015. ápr. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
51%
Miért nem az órát nézed, hogy mikor jön a szerelvény? A biztonsági sáv nem azért van, mert csak a bátrak léphetik át. Azzal nem takarózhatsz, hogy nem vagy pesti.
2015. ápr. 22. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!