Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » V@N-€ valakinek képe...

V@N-€ valakinek képe arról, ahogyan mostanában nézett ki az 1-es villamos?

Figyelt kérdés
Pénteken, amikor a Rákóczi (hagyományőrzők kedvéért lágymányosi) híd pesti végéhez ért a busz, amin ültem, pont akkor volt az út melletti sínen a vili (régi típusú volt), és azt láttam, hogy csak a 2. kocsija volt sárga, az elsőt bevonták sötétkék alapszínnel, amin vmi sportos reklám volt. Volt rajta egy kép egy sportolóról (elfelejtettem kiről), és a feje pont az ablakra esett. Azon az ablakon volt éppen elhúzva az üveg, és így az a vicces helyzet állt elő, hogy a sportolónk feje búbja és tarkója a helyén maradt, de az arc része előre mozdult. Ha ez meglenne képem, úgy feldobnám vhová ezzel a leírással: "A p0fám leszakad tőle.", csakhogy akkor épp nem volt nálam fotógép (pedig alapból fotózni is szeretek)... Ha valakinek lenne erről képe, örömmel venném ha elküldené, akár linket válaszba vagy üzibe, ha meg fájlként jönne a kép, akkor pedig az okoska711@freemail.hu címre (csak ha oda menne, akkor dobni gyk-üzit vagy ide válaszként azt, hogy elment az email, mert egyébként ezt a címet nem nagyon nézegetem... Köszi előre is.

2015. ápr. 26. 21:46
 1/7 anonim ***** válasza:
68%
n€k€m n1nc5€n
2015. ápr. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Láttam én is egyik nap, talán kézilabda EB/VB-reklám. Fotóm nincs róla sajnos.
2015. ápr. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1-es válaszoló,.. csak azért végeztem a kérdés elején a karakterátalakítást, hogy a gyk ne kifogásolja (elvileg a "...-e" szintén eldöntendő lenne, persze én csak magára a vilire és a rajta lévő képre szándékoztam rákérdezni)

2-es legalább normális válasz volt...

2015. ápr. 26. 22:43
 4/7 anonim válasza:

Szia! Május 2-án készítettem képet az 1-es villamosról, mert korábban olvastam a kérdésed.

Ezekre gondoltál?

[link]

[link]

2015. jún. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Ja, és bocsi, hogy csak most töltöttem fel, lehet, hogy már késő (már elmúlt május 9-10). :(
2015. jún. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
igen, ez az :) köszi (nem, sose késő xD)
2015. júl. 4. 17:32
 7/7 anonim válasza:
Király! Akkor örülök, hogy segíteni tudtam. :)
2015. júl. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!