Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Budapest - Kelenföld állomásró...

Budapest - Kelenföld állomásról szeretnék Bp. III. ker. Vörösvári út 107. címre eljutni. utvonalterv.hu -t néztem, de a 17 busz nem közlekedik. Legkevesebb átszállással hogy tudnék fenti címre elmenni?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 28. 14:28
 1/7 anonim ***** válasza:

Hirtelen két lehetőséget mondanék:

1. Kelenföldön villamos (akármelyik) elmész a Szent Gellért térig, ott felszállsz a 86os buszra, amiről a Flórián téren átszállsz az 1-es villamosra.

2. Kelenföldön felszállsz a 103-as buszra, a Fehérvári útnál felszállsz az 1es villamosra.


Utóbbi eggyel kevesebb átszállás, de biztos, hogy időben lényegesen hosszabb, nem számoltam utána, de menetrendben ki tudod keresni

2015. ápr. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
4-es metróval Kálvin térig, onnan 3-as metróval Árpád hídig, majd 1es villamossal, szerintem ez a leggyorsabb 86-os/17-es busz sokat áll a dugóba, míg ha 1es villamossal mész körbe az hosszú idő a metrós útvonal gyorsabb szerintem
2015. ápr. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

BKK útvonaltervező a következőt dobta leggyorsabbnak és általábn igaza van:


M4-es metróval Kálvin térig, onnan

M3-as metróval Árpád hídig, onnan

1-es villamossal Bécsi út / Vörösvári útig.


Kb háromnegyed óra az út.


Persze ez így egy átszállójegy (540 Ft, ha jól emlékszem), ha szeretnél kemény 190 Ft-ot spórolni, mehetsz úgy, hogy 103-as busszal az Etele út / Fehérvári útig és onnan 1-es villamossal a végállomásig. Jó hosszú, viszont elég rá egy darab vonaljegy (ez egy ilyen különleges akció a BKK részéről).

2015. ápr. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2015. ápr. 29. 00:29
 5/7 A kérdező kommentje:
Ismét szeretnék kérdezni!A Déli pályaudvartól tömegközlekedéssel hogy tudok eljutni Bp. III. ker. Vörösvári út 107.címre? ( Nem tudtam, hogy a vonatok ismét közlekednek a Délibe).
2015. máj. 9. 22:39
 6/7 anonim ***** válasza:
Metróval elmész a Batthyány térig, és onnan a 160/260/260A busszal Bécsi út / Vörösvári útig. Egyébként pedig futar.bkk.hu oldalon tudsz útvonalat tervezni.
2015. máj. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! (Y)
2015. máj. 10. 23:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!