Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Ahhoz hogy busz sofőr legyek...

Ahhoz hogy busz sofőr legyek kell 2 év kamion hajtási tapasztalat? Szerbiában élek, itt milyenek a törvények? 17/L

Figyelt kérdés

2015. máj. 10. 01:16
 1/6 A kérdező kommentje:
és ott Magyarországon milyen törvények vannak ezzel kapcsolatban ? :)
2015. máj. 10. 01:21
 2/6 anonim ***** válasza:

Itt Magyarországon EU konform törvények vannak - legalábbis erre vonatkozóan.

Itt a 7. mellékletben minden kategóriára vonatkozó információt megtalálsz az életkori és jártassági feltételekről:


[link]


Életkor szerint nálunk 24 évesen vizsgázhatsz buszra, előfeltétel a C ( teherautó) kategória megléte, de nem követelmény a járművezetési tapasztalat.


Hogy Szerbiában mik a feltételek, azt passzolom.


Buszvezető szeretnél lenni? :)

2015. máj. 10. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!! :) Igen busz sofőr,ez minden vágyam,távolsági busz vezetni,itt ahol én élek nincs nagyon városi busz ... :) Szerettem volna kamion sofőr lenni,de barátom nem egyezik bele,mert megint távkapcsolat és hetente látnám 1x -2 napra vagy egyre :/ :)
2015. máj. 10. 01:37
 4/6 anonim ***** válasza:

"Szerettem volna kamion sofőr lenni,de barátom nem egyezik bele"


Ez most komoly? Gratulálok a párválasztáshoz, gyönyörű kapcsolat elé néztek, ha ő parancsolja meg neked, mit lehet és mit nem...

2015. máj. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 krissztus ***** válasza:

kamionozás 3 4 5heteznek....


busz24évesen lehet csak ....plusz gki páv2 kell. c jogsi.....elöte.

2015. máj. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#4 ezt hivják úgy, hogy kompromisszum, attól még lehet boldog és hosszú kapcsolat
2022. máj. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!