Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Rollert vihetek vonatra...

Rollert vihetek vonatra kerékpárjegy nelkül?

Figyelt kérdés
szeretnék felvinni egy rollert a vonatra kelenföldtől miskolcig. Kell kerékpárjegyet vennem?
2015. máj. 11. 21:38
 1/4 anonim ***** válasza:
HA összecsukható a rollered, nem haladja meg a kézipoggyász méretet (elfér a poggyásztartón vagy az ülés alatt), valamint tokban vagy táskában van, hogy ne szennyezzen, akkor nem kell kerépárjegy.
2015. máj. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
+k
2015. máj. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Biciklinél van az, hogyha félbehajthatós, akkor nem kell rá jegy. Rollernél édes mindegy, hogy nyitva van-e, vagy sem, azzal nem foglalkozik senki, ingyenes. Az ilyen háromkerekű gyerekbicikli is ingyenes. 20"-as kerekű BMX-től kezdve kell rá jegy. Buszon láttam egyszer, hogy a soför belekötött a rollerbe, hogy hajtsa össze, vagy ne oda tegye, vagy mit tudom én. Vonatra az éjjeliszekrénytől a szögesdróton át a naposcsibéig mindent felhordanak csak úgy...
2015. máj. 11. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

SzöGesdrot:DDDDDDD

Koszi sracoook

2015. máj. 12. 22:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!