Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Ki melyiket szereti jobban?...

Ki melyiket szereti jobban? Kabinos vagy termes?

Figyelt kérdés

A vonatok elrendezéséről van szó hogy ugye kabinos vagy egy légterű termes elrendezésűek. Ki melyiket szereti?

Én a kabinos vonatokat nagyon utálom egyszerűen nem lehet alkalmazkodni az emberekhez, becsukom az ajtót 1 perc múlva kinyitják, aki az ablak mellet ül úgy gondolja ő az "ablakkezelő" a villanyt is kapcsolgatják össze vissza járkálnak ki be.



2015. máj. 20. 23:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem a termes Bp a kedvencem. 6-8 éve szinte csak ilyenek jártak felénk, nagyon jó volt. Első osztályú Ap-k lefokozva, soronként 3, szép, nagy ülés, a Bhv-knál igényesebb belső, kevesebb húgyszag és "Szeretlek, Gizi!" falfirka, mindez alapáron. Azóta ez megváltozott: egyrészt a tisztelt utazóközönség a Bp-ket is leharcolta, másrészt kaptunk helyettük Bhv-kat és By-okat, mer' nekünk a mocsok is jó.

Egyébként én IC-kocsiból is inkább a termeseket szeretem, mert a fülkésben valahogy nagyobb tud lenni a zsúfoltság. Sajnos a csomagtartó használata sokak számára ismeretlen fogalom, az ide-oda ledobált bőröndök, táskák, szatyrok és egyebek pedig négy szembe fordított ülésnél jobban elférnek, mint nyolcnál. A notórius kijárkálóknak is kevesebb emberen kell átverekedniük magukat.

2015. máj. 21. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Forgalomtól függ. Ha kevés az utas, szívesen elfekszek egy fülkésben. Ha sok, akkor inkább a termest választom, jobb a térérzetem.


Ami az ajtó-ablak nyitogatását illeti: meg lehet azt beszélni...

2015. máj. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is a termesre szavazok, igaz felénk nem is jár más.

Ablaknyitási gond sincs mert nem nyithatóak. :D

Ha hosszabb utra megyek akkor felmászok emeletre, jobb a kilátás kevesebb szaladgálás.

2015. máj. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Régebben fülkés volt a mániám, de a termes szerintem is jobb :D
2015. máj. 22. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!