Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Csak Debrecenben lehet 15...

Csak Debrecenben lehet 15 napon belul befizetni a DKV buntetest?

Figyelt kérdés

Ma megbuntetett a DKV mert nem volt ervenyeditve a jegyem. Soha nem utaztam meg villamoson, nem tudtam hogy lyukasztas nelkul nem ervenyes. Irtam kervenyt a DKVnak h tekintsenek el a buntetestol, de nem hiszem h el fognak. Vegul is tudom h en voltam a hibas.

DE

A helyszinen 12000 frta kaptam csekket, viszont az ellenor azt mondta 4000ret kell fizetnem ha 15 napon belul fizetek. Erre csak Debrecenben van lehetoseg v esetleg utalhatok is/kuldenek masik csekket/megszivtam es 12t kell fizetni?

Sajnos nem tudom megoldani h helyben Debrecenben kifizessem.

Koszonom a valaszokat!



2015. máj. 28. 18:15
 1/1 anonim ***** válasza:

„DKV utazási díjak, pótdíjak”


„Pótdíjak


utazási feltételek megszegése esetén, a mindenkori viteldíjon felül


helyszíni kiegyenlítés esetén 3 000 Ft

15 naptári napon belüli kiegyenlítés esetén 4 000 Ft

16. és 60. naptári nap közötti kiegyenlítés esetén 12 000 Ft

60. naptári napot meghaladó kiegyenlítés esetén 20 000 Ft


A pótdíj kiegyenlíthető Társaságunk Ügyfélszolgálatán személyesen, postai úton vagy banki átutalással (bankszámlaszám:11738008-20866149-00000000, OTP Bank Nyrt.). A pótdíj rendezésének elmulasztása esetén bírósági végrehajtásra kerül sor.”


[link]


Tehát, bármelyik felsorolt módon kiegyenlíthető, csupán díjkülönbség van az idő teltével.


Ha volt jegyed, azt gondolom, hogy az ellenőr érvényesítette, tehát azt nem kell megfizetned. (Ugyanis a pótdíj a jegy árán felül van.)

2015. jún. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!