Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Volvo hybrid csuklós busznál,...

Volvo hybrid csuklós busznál, ami Bp-en a 9-esen is jár, észrevette e már rajtam kívül valaki a következőt?

Figyelt kérdés
Olyan hangja van a benne lévő rásegítő dieselmotornak,mint a régi 4 hengeres IFA teherautónak,de nekem inkább az IFA motoros Ikarus 211-es jut eszembe róla.

2015. máj. 31. 18:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezt én is észrevettem, bár én a Budapest volánnál dolgozom sofőrként én is Volvo buszt vezetek a 800 as járatot viszem BP-Esztergom vonalon, és a mi buszaink olyanok hogy hagyjuk. Jók a Volvo buszok de motorilag nagy hulladék az egész, hamar tönkremennek. A hibridest nem vezettem de hallottam hogy elé hülye hangja van. Engem is inkább egy régi Ikarusra emlékeztet a hangja, én az egyik szerelőtől hallottam hogy a Volvo buszoknál gyakori a motor hiba. Meg mesélték is a kollégáim hogy már 3 Volvo buszt selejteztek le motor hiba végett, főleg azokat amiket 2007-ben fogtak be.
2015. máj. 31. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
11%
Én meg azt vettem észre hogy időnként akkorákat füstöl mintha kigyulladt volna. És akkor az van az oldalára írva hogy Bp legzöldebb buszai. Hát köszi...
2015. máj. 31. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A dízel csak papíron zöld. Az európai fogyásztásmérő cilkuson.

Gázfröccsnél, nagyobb gáznál okádják a látható kormot is.

Kis gáznál meg csak a rákkeltő láthatatlan, szagtalan folytogató valamit.


Minden dízelnek traktor (vagy ikarus) hangja van. Minél jobban fojtják a kipufogóval, annál csendesebb. De annál többet is fogyaszt:)

2015. máj. 31. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem hallottam még ezt a buszt, de az Ikarusoknak meg az IFA-nak jó hangjuk van.
2015. máj. 31. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!