Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » A 99-es buszon járnak ellenőrö...

A 99-es buszon járnak ellenőrök, vagy az 1. ajtón kell felszállni?

Figyelt kérdés
Holnap használnom kell a buszt, és bár szoktam bérletet venni, amíg nem érkezik meg a fizu, sajnos nem tudok :( Ha rendszeresen használod a buszt, tudnál segíteni?

2015. jún. 2. 22:08
 1/4 anonim ***** válasza:
69%
Semmi gáz, vonaljeggyel is tudsz utazni, az 350 ftba kerül. Ugye kenyeret se viszed el a boltból fizetés nélkül, amíg nem jön meg a fizud? :-) ugye nem? Én sem.
2015. jún. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
83%

Járnak bizony ellenőrök közteresekkel. Minden hónapba megveszed a bérletet, vagy csak néha?

Fura cégnél dolgozhatsz ha nem rendszeresen fizet.

Ha csak bliccelés miatt használnád a 99-est azt rosszul teszed. A vonaljegy ára még mindig olcsóbb mint a büntetés.

2015. jún. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
81%
Utolsó, én hetente többször használom. Egyrészt kůrvára nem veszélyes, másrészt tényleg gyakran vannak rajta közteres különítmények, mert a fő vadászterület nagykörúti villamosoktól könnyen át lehet oda portyázni. És hát ugye van egy metrópótló funkciója is a járatnak, szinte mindig fognak is halacskát...
2015. jún. 3. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
82%
Járnak bizony, tegnap is voltak! Megmutattam a bérletemet, és semmi probléma nem volt!
2015. jún. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!