Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Budapesten állományban van e...

Budapesten állományban van e még a 203,204,206-os ikarus csuklós troli? És ha igen milyen a kerekük?

Figyelt kérdés
200-206 ig eredetileg mindegyik gvm trilex hidas és ráncajtós volt. A 202 és 205 kivételével a 2000-es években mind bolygóajtót kapott. A 205 már el lett szállítva és ahogy tudom a 202 egyéb jármű, ajtajait a 156-os újjáépítésére használták fel. A 200 és 201 eredeti kerekeit is lecserélték a ma divatosra, amilyen a többi gvm-nek is van, tehát az a lyukacsos kerek. Szóval a fent említett 203, 204 és 206 os járművek járnak-e még, illetve milyen most a kerekük? Ilyen: [link] vagy ilyen? [link]

2015. jún. 5. 11:22
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
206-ost törölték az állományból. A másik kettő Elvileg még üzemben.Trilex kerekes szerintem már nincs,de ez csak az én véleményem.
2015. jún. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
trilexes nem is volt, SZU hidas volt... most minden GVM rábás, bolygóajtós.
2015. jún. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!